Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok előzetesek...

Mit gondoltok előzetesek alapján a Freddie Mercury/Queenről szóló filmről?

Figyelt kérdés

Szerintetek meg lehet csinálni igazán jóra, hogy átadja azt az érzést, amit ők a valóságban átadtak?

Úgy érzem, hogy vagx nagyon eltalálják vagy borzalmas lesz. Mindenesetre nagy vállalás, de örülök neki, mindenképp megérdemlik!


2018. júl. 27. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyelőre úgy tűnik, hogy van benne potenciál, azonban attól tartok, hogy túl nagy hangsúlyt fektetnek majd arra a tényre, hogy homokos volt.
2018. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez benne lehet, de mivel ő nem vállalta fel nyilvánosan, így talán nem lenne valósághű, ha túl nagy hangsúlyt fektetnének rá.
2018. júl. 27. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges, szerintem nem kellene pár évtized után egyből filmeket forgatni zenészekről. A Jim Morrison-film is botrányosan szar lett.
2018. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

úgy nem vállalta fel nyilvánosan,hogy férfiakkal fotózkodott ahogy nyalják falják egymást,de ezt leszámítva a megjelenése 1 az 1ben egy bőrös bu-zié volt.

bajusz,atléta,időnként bőr tányérsapka.

plusz az egész zenekar a homár szubkultúrából kilépve lett híres.

oliver stone the doors filmje meg szerintem szuper.

2018. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 Ezzel nem értek egyet. Lassan eltűnik az a generáció, akik élőben láhatták/hallhatták őt. Szerintem megérdemlik ők is, hogy láthassák ezt a filmet, illetve azért a 30-40 év nem kevés, szerintem nem korai.

A Queen már egy jó ideje kiérdemelte azt, hogy a világ egyik legjobb zenekarának tekintsük őket, így aztán innentől kezdve mindegy mikor jön a film.

De köszi a választ. Reméljük jó lesz, és ha a te tetszésedet is elnyeri majd annak ellenére, hogy előzetesen ez a véleményed akkor megérte. :)

2018. júl. 28. 00:04
 6/8 TR75 ***** válasza:
100%

Nem lesz hangsúlyos a biszexualitása, szerintem ez teljesen nyilvánvaló. Nem hiszem, hogy Brian May és az együttes többi tagja hozzájárult volna a filmhez, ha valami botrányfilmet akartak volna csinálni belőle. Pont ezért azt gondolom, hogy túlságosan is PC lesz, "szemérmesen elhallgatják" majd, hogy mi volt az ábra.

Mindenesetre én várom.

2018. júl. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jó lesz. Az előzetes is már átadja Freddie stílusát. Arról nem is beszélve hogy Brian és Roger biztos adott segítséget ahhoz hogy igazán jó film legyen belőle. Nyilván kitérnek majd Freddie néhány fontosabb férfi szeretőjére,de ez is része volt az életének.

Amugy filmet róluk évek óta próbálják összehozni,de valami mindig volt, most viszont végre meglesz a film. 🙂

---


Egyébként a queen még most is próbálja átadni azt az érzést amit anno. Most queen+Adam Lambert néven koncerteznek, persze Freddie emlékét tiszteletben tartva, még őt is "bevonják" a fellépésekbe. Így azért a fiatalabb generáció is tud a queenről és Freddieről.

2018. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Szeretem a Queent


Egyre inkább John Deacon a kedvencem belőle.


Azért is mert nem rombolja szét a legendát aprópénzért meg sok pénzért sem.


Szólóprojecteket nem akart csinálni, de abban biztos vagyok hogy Freddie-vel folytatta volna, bár már az Innuendo party-n sem volt ott, arra hivatkozva hogy többet akar a családdal lenni, Freddie meg persze betegségre hivatkozva (meg hogy "elege van a partykból")

Roger meg Brian együtt kezdték ezt a bandát és úgy tünik együtt is fogják befejezni - de hogy már mikor?

A film szerintem totál felesleges, bocsi ez lehet csak az én véleményem.

Akkor már inkább a rajongóknak állítanának össze dokumentumfilmet a zenekar kulisszák mögötti életéből, Freddie beszélgetéseiből, otthoni felvételeiből, lehet hogy akkor többen tudnák azt is ki az a Peter Straker például. Megérné (egyébként nem Freddie "párja" volt hanem a legjobb barátja, de a "köznép" erről is azt képzeli hogy az Elton John volt, pedig nem az...

2018. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!