Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyen sorozatokat vagy...

Tudtok ilyen sorozatokat vagy filmeket írni?

Figyelt kérdés
olyan főleg sorozatokat (de filmeket is irhattok) keresek , amelyek valamilyen kalandra épűlnek ( lehet sci-fi is ) és szép a látványvilága és 2010 + os de persze az elötti is lehet ha jó minőségű .

2018. júl. 28. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Tomb Raider

Hobbit

King Kong

Arany iránytű

Felhőatlasz

A dzsungel könyve

2018. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jumanji: egy film, ami arról szól, hogy négy tini, (akik nem igen csípik egymást) büntetésbe kerül az igazgatőnál, és miközben a büntetésüket töltik, találnak egy igen érdekes masinát, amivel belecsöppennek egy videójátékba. Nagyon szép az egész film, vicces, van egy régebbi változata, ami ugyan az mint az új, csak régebbi a stílusa, filmkellékek ilyenek, bár én azt nem láttam, csak a felújítottat, de szerintem szuper


The100: egy scifi sorozat, ami arról szól, hogy a földet 97 évvel ezelőtt elpusztította egy atomrobbanás, és csak azok éltk túl, akik épp az űrben tartozkódtak egy egy állomáson. Ezekből a kisebb állonásokból jött létre egy nagy, a Bárka. Itt élték tovább eletuket az emberek, ugyanis a fold lakhatatlanná vált. azonban a bárkán egy idő után kezdezt elfogyni az oxigén, ezért közel száz év után, leküldenek a földre 100 elítélt fiatalt, hogy nézzék, meg, lakhatő-e a föld. Azonban amikor a 100-zak leérkeznek a földre, rádöbbennek, hogy nincsenek egyedül, és hogy a földön semhagyhatják hátra sötét múltjukat. Ezt a sorit egyébként azoknak ajánlom, akik birjak a vért, ugyan nem egy horror, de nem is egy My Little Pony :D

2018. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!