Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixet megtudom mással...

Netflixet megtudom mással osztani? Olyannal akivel nem lakom együtt?

Figyelt kérdés
Gondolkodok hogy előfizetek a Netflixre és láttam hogy ha a premiumot fizetem akkor 4 képernyőn is nézhetik egyszerre. Tehát hogy ha én előfizetek erre de szeretném hogy még másik három barátom is használja (akikel nem lakok együtt) akkor az úgy mennyire működhet? Az igazi kérdés ugye itt az hogy a vpnkód lehet e más, úgy mint a spotfynál?

2018. júl. 29. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt, inkább az a kérdés, hogy meg tudjátok-e úgy beszélni, hogy mindenki belefizeti a részét, és nem pedig egy ember fizeti az egészet.


Egyébként nem számít semmi, bárhonnan nézheted, nincs megszabva se a régió, sem az IP cím. Netflixen belül pedig tudtok külön külön profilokat létrehozni, így nem kuszáljátok össze a sorozataitokat.

2018. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!