Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a The...

Mi a véleményetek a The Originals végéről?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mit gondoljak. Klaus-t éreztem, hogy meghal, de azt nem értem Elijah miért akart vele menni. Az utolsó pillanatok, hogy porrá foszlanak, nem tetszett, mivel nem kaptunk előre tekintést a többi szereplővel kapcsolatban. És a Caroline és Klaus? Ők voltak a kedvenc párosom, és vártam a nagy jelentüket, így ez kissé csalódás volt. Na és Rebekah? Lett kisgyereke, miután bevette a gyógyírt? Keelinnek és Freyának?

Annyi kérdés maradt megválaszolatlanul, ráadásul pedig azt sem láthattuk ahogy Elijah és Klaus találkozik a túlvilágon Hayley-vel.

Kicsit csalódás volt ez nekem, mert imádtam a sorozatot... Ti hogy éreztek? Nektek tetszett?



2018. aug. 4. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Julie Plec alkot valami hatalmasat, aztán a végén rászarik egy marha nagyot. Pont úgy mint a Vámpírnaplóknál, ennek a vége is össze lett csapva. Nekem egy marha nagy csalódás volt. Caroline Klaus párosból többet is hozhattak volna ki. Ahogy az Elijah Hayley párossal is, ehelyett a fiúk elporladtak azt csókolom. Legalább egy kicsit mutathattak volna a többiek életéből hogy mi lett. Meg hogy Klaus találkozik Camivel, Elijah pedig Hayleyvel. Abban reménykedek, hogy a Hopeos történetben legalább az életben maradt családtagok szerelemnek majd.
2018. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*szerepelnek majd
2018. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem is nézem meg az utolsó részt, kis tini voltam mikor beleszerelmesedtem Klausba, az évek teltek, én felnőttem, és imádatom tovább élt, nem veszek tudomást a hétvégén a haláláról, Plec elvágta magát nálam.
2018. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magával a végével nem is lenne bajom, azonban hiányzott a végéről az, hogy látjuk, hogy Elijah találkozik Hayley-vel, Klaus pedig Camivel. Nem vagyok nagy Cami fan, sőt. De akkor már lehetett volna ez a vége. A Caroline & Klausos húzás nagy szemétség volt. Évek óta várok erre, ahogy sokan, erre most történt ez köztük, és ennyi.

De a Legaciesban csak kapunk majd infót valamikor, hogy mi lett pl. Freyával, Keelinnel.


Egyébként szerintem elég izé húzás, hogy Elijah és Klaus is meghalt. Elég lett volna, ha Elijah halt volna meg. Mármint, imádom Elijaht, de együtt lehetett volna Hayleyvel. S így Hope se maradt volna szülők nélkül.

2018. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, Elijahnak kellett volna csak meghalnia, akkor mindenki boldog lett volna. Elijah Hayleyvel lesz, Klaus pedig tovább maradt Hope-val.

#1-nek: nekem a Vámpírnaplók finálé tetszett, igaz hogy nagyon sírtam, mert imádtam Stefant, de ennek így kellett történnie. Viszont a The Originalsban maradt jó néhány megválaszolatlan kérdés... Ó, és egyébként Davina sem szerepelt a fináléban, pedig szerintem ő is fontos személy volt ebben a sorozatban.

2018. aug. 4. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!