Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett A holnap érdeklődés...

Mi lett A holnap érdeklődés hiányában elmarad című film szereplőivel?

Figyelt kérdés
Vagy hogy ezt hol tudnám megnézni? Kit keressek? Megnéztem a filmet és érdekelni kezdett.

2018. aug. 4. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismertem párat

Szelevényi Gellért meg Papi meg a szőke csaj lejárnak még a gót bulikba. Az egyik csaj valahol a halál faßza ausztráliában él. A költő srác azt hiszem nem él már

2018. okt. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Engem konkrétan a szőke tarajos-tupírozott hajú csaj sorsa érdekel. Ő tette rám a legnagyobb benyomást, nekem legalábbis úgy tűnt, hogy számara ez a grufti-dolog nem (csak) a nyafogásról szól.
2018. dec. 26. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szegény eléggé kivan, nem szeretnék személyes információt kiadni de biztosíthatlak hogy:

a, nem csak nyafog, és eléggé kivan mentálisan

b, a közösség elég sokakat vesztett el és elég sokan szednek fél maréknyi gyógyszert szóval ilyesmivel nem viccelődünk. Sokan azért vonzódnak ehhez a szubkultúrához mert kevésbé stigmatizáltak a mentális betegségek

c, bármit is sejtet az instagram, attól hogy valaki videókban szerepel még nem köztulajdon. Mindenkinek joga van magánélethez.

2018. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!