Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőd a...

Ki a kedvenc szereplőd a Trónok harcából?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 17:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Edward Stark
2018. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"Edward" Eddard-amúgy Arya és Tyrion
2018. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Havas Jon
2018. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyet nehéz kiemelni, a sorozat első pár évadjában Tyrion volt, ő sajnos nagyon beleszürkült mostanság, mondhatni "eltörpült" a karakter.

De kedvelem Davost is.

2018. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Khal Drogo


Nagy csalódás volt számomra hogy meghalt már az első évadban,szerintem ez óriási hiba volt mert sokan szívesen megnézték volna őt például a Véreb,a Hegy vagy más karakterek ellen harcolni...Erre tessék,hülye halált hal szimte rögtön az elején

2018. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Arya Stark

Minden nehézsége ellenére kiismeri magát mindenhol, jó harcos, és a személyisége is szimaptikus. Példakép féle karakter.


Robb Stark

Az apja fia. Tisztességes és nagyon szerethető karakter. Jó hadvezét, és a Vastrónuson ülve se lenne rossz király. Egyszerűen a szerénységével és hűségével hamar megnyert.


Daenerys Targaryen

Tetszik benne a fáradhatatlansága, hogy mindenképp harcol azért, ami az övé. Az a mentalitása is szimpatikussá teszi, hogy nem rabszolgákat küld harcba, hanem felajálja a felszabadított embereknek. A sárkányokat amúgy is imádom, szóval. :D


Rhaegar Targaryen

A leírások alapján nagyon szimpatikus, a szívét követte, és sajna ez lett a veszte. Jó király vált volna belőle.


Jaqen H'hgar

Annyira imádom ezt a karaktert, az egyik legrejtélyesebb és misztikusabb. Simán olvasnék csak róla egy könyvet, vagy néznék egy sorozatot.


Tyrion Lannister

Kell ezt ragozni? :D A humora (a saját törpeségét is képes viccként felfogni) nagyon tetszik, és az is, ahogyan átlát, "olvas" az emberekben.


Margaery Tyrell

Nagyon jól manipulálja az embereket, ami az egyik leghasznosabb képesség, ha a szereplő nem harcos. Tetszik a rivalizálása Cersei-vel, és én végig neki szurkoltam. Nem csoda, hogy ilyen, hiszen Olenna jól tanította.


Akiket még bírok, pedig abszolút nem kéne, az Joffrey és Viserys. :D Az ilyesféle, megkeseredett (Viserys) és őrült (Joffrey) karaktereket is szeretem.

2018. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaj, kihagytam valakit!


Ygritte

Szimpatikus, ahogy kiáll Jon-ért, és ahogy így megállja a helyét, egy valljuk be, nehéz életben.

2018. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhetnek még! :)
2018. aug. 7. 14:25
 9/13 anonim válasza:
Daeny,Arya,Havas Jon,Davos,Tiryon,Margery Tirell
2019. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Nagyon szeretheted őket, ha a nevüket se tudod leírni. XD

* Daenerys avagy simán Dany

* Tyrion

* Margaery Tyrell

2019. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!