Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azok után, amit Negan tett,...

Azok után, amit Negan tett, miért akarja Carl, hogy életben maradjon?

Figyelt kérdés
Vágom én, hogy békét akar, hogy ne harcoljanak, teremtsenek jövőt estébé. De szerintem éppen elegendő lenne, ha a Szentélyben élő munkásokat és jómódú embereket, akiket kényszerítettek dolgokra, de alapból nem Ők akarták így, életben hagyni, de az ilyet, mint Negan, illetve a jobbkeze, Simon, miért? Ezek az alapból gennyláda emberek soha nem fognak megváltozni és csak az alkalomra várnának, hogy szembeforduljanak Rickéknek, arról nem is beszélve, hogy eleve milyen beteg ember az olyan, aki egy kib@ szott szögesdrótos baseball ütővel veri szét az embereket és izzó vasalóval égeti szét az ember pofáját ?? Egy ilyenben megbízni? Akinek ilyen "törvényei" vannak, mondván, Ő ezzel épít egy közösséget?? Egyáltalán hogy érezhetik magukat biztonságban, egy ilyennel egy légtérben? Nem vagyok az ölés híve, de ez nálam is kampó.
2018. aug. 6. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

ha emlékszel együtt töltöttek 1x egy napot.

az alatt a nap alatt carl meglátta negan emberi arcát is és naiv kölyökként ebből azt a buta következtetést vonta le,hogy meg lehet változtatni egy ilyet.

2018. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez így tényleg gáz.

Mi van, ha az utolsó részben említett cellából meglóg és visszavág egyszer?

2018. aug. 7. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A sorozot Rickék eletét mutatja be, ők a jófiúk, igen igen. Amikor Rick kinyírta Negan 50emberét az nem volt szörnyü dolog, de amikor Negan cserébe 2 embert ölt meg Glenn, Abraham) az már mekkora embertelenség. Rick van ugyanolyan "szörnyeteg" mint Negan volt, csak ezt a jófiú, meg főszereplői árnyéktól nem látják, nem akarják látni sokan. Ha egy kicsit átlátja az ember mind2 személy tettei, meglátod Negan valójában nem az az utálatos bad guy, akinek beállítja mindenki. Ő is vigyázott az embereire, közösséget alakított ki ahol gyerekek is éltek. Az más, hogy nyilvan felhozza az aki bele akar ebbe kötni "Negan vasalóval egetett meg másokat.." igen, Rick meg megígérte egy faszinak, nem öli meg es amikor az odaért, telibe lőtte.. na mindegy, ez az egész vélemény kérdése nyilván. Én nem gondolom, hogy meg kellett volna halnia ott akkor Negannek, sőt szerintem így a 9.évadra ő lett az egyik legizgalmasabb, értékelhetőbb karakter.
2019. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!