Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » HBO GO-t csak online bankkárty...

HBO GO-t csak online bankkártyás fizetéssel lehet használni?

Figyelt kérdés

Már láttam a Trónok Harca egy részét kalózkodva, úgyhogy tudom, hogy megérdemelnék a készítők a pénzt érte. Most a párommal elkezdtük nézni (én újra, ő először), gondoltam akkor már ezúttal nézzük legálisan, benevezek HBO GO-ra.


Viszont hiába akarnék pénzt adni nekik, úgy tűnik, nem kell annyira mégse, mert a Maestro kártyát nem fogadják el. (Nekem az van, mert indoklás nélkül azt küldött a bank nemrég az előző VISA helyett, páromnak meg nincs kártyája)


Szóval újra torrentről nézzük.


Csak ez az egy lehetőség van? Utalással vagy valahogy máshogy nem lehet hozzáférni a szolgáltatáshoz? Csak mert ez így eléggé nevetséges, az ember akarna fizetni nekik, de nem hajlandóak elfogadni :D + szomorú hogy egy ekkora szolgáltató ilyen különbségeket tesz kvázi ugyanolyan kártyák között...

Vagy tervezik megoldani, hogy az is nézhesse a cuccaikat, akinek Maestro van?

Ennyire nem kell nekik a pénz? :D


2018. aug. 9. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a paypal-lel lehet, próbáld meg!
2019. aug. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!