Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Online bankkártyás vásárlás,...

Online bankkártyás vásárlás, hogyan kell fizetni?

Figyelt kérdés
A megrendelés végén megadtam,hogy kártyás fizetés,/futár szállít / a befejezés után felugrott 1 ablak idegen nyelven vil kék háttérben és a kártyára utalt. Kiléptem,mert arra gondoltam,hogy majd a futárnál kell a kártyát használni. Szerintetek így jó ?
2018. márc. 20. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha "online bankkártyás fizetés"-t választottál, akkor azt az interneten keresztül kell kifizetni, a kártyád adatainak megadásával. Ameddig nem teszed meg, nem fogják feladni a csomagot.
2018. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miket kell megadnom az online felületen,még nem csináltam ezt a műveletet . Köszi.
2018. márc. 20. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon az oldalon, amit bezártál, na ott kellett volna a kártya számot, a kártya lejárati dátumát, a hátuljáról a 3jegyű számot, a nevedet és általában a bankod nevét.
2018. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most már így esélyes, hogy veszett fejsze. Vedd fel a kapcsolatot az eladóval, hogy mit tegyél ebben az esetben.
2018. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha magyar oldalröl rendeltèl, ott egy helyi bank kártya tranzakciós oldal ugrik fel( otp, kndh... )

Ha külföldi, oda dombornyomott kártya jó, de vannak fals üzletek is.

Nèzd meg az emailt, hátha jött valami.

2018. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 90es évek, hogy dombornyomott kártya kelljen
2018. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes értelmezés az ONLINE fizetésre, hogy a futár hozza a terminált :-))))
2018. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!