Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az American Horror Story...

Az American Horror Story évadjait sorrendben kell nézni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés, de engem a harmadik évad jobban érdekel mint a második xD

Nagy baj lenne ha az első után egyből arra ugranék, szóval van összefüggés közöttük?



2018. aug. 9. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel antológia, nincs ilyen szabály: minden évad önálló egység, ami lezárásra kerül. Ennek ellenére van olyan évad ami valamilyen szinten visszautal az előzőre, így az ilyen utalásokról lemaradsz ha nem sorban (vagy összefüggés szerinti sorrendben) nézed.


Pont a második évad az egyik legjobb, bár ijesztőbb is a többinél. A harmadik boszorkányos olyan mint egy limonádé tinisorozat, ez volt ami behúzta a sok tinilányt a sorozat nézésébe meg a szépfiúk fanolásába, közben a többi évadot nem bírják gyomorral.

2018. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár szereplő megjelenik későbbi szezonokban is, ill. egy-két utalás van. Emlékeim szerint csak a Hoteles Queenie cameónál fontos ismerni a Covent. A Freak Show és Asylum esetében nem szükséges annyira, de azért jó, ha még emlékszel rá.
2018. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, nekem csak a címe hogy "boszorkányok" keltette fel a figyelmem xD most az idő évadban pár gyilkolós jelenetnel felrohogtem, szóval van gyomrom 👌🏻 xD
2018. aug. 11. 17:51
 4/6 A kérdező kommentje:

*első évad, nem tudok írni xD

De az a lényed hogy akkor a második évad nem kell a harmadikhoz, köszi :D

2018. aug. 11. 17:55
 5/6 anonim válasza:
A 8.hoz jó szerintem, ha sorban lattad,de az evadok kozott is vannak osszefuggesek, utalasok.
2018. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 4. évadban elég sok visszautalás van a 2. évadra.
2018. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!