Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az imdb-n hogyan/hol tudom...

Az imdb-n hogyan/hol tudom megnézni az értékeléseket részleteiben?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy meg lehet nézni, de nem jövök rá hogyan.


Elosztva, hogy hányan szavaztak egyessel, kettessel stb...


Azt is írták valahol, hogy még azt is meg lehet nézni, hogy egy bizonyos korosztály milyen értékeket adott.


2018. aug. 11. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákattintasz arra a számra, ami azt mutatja mennyien szavaztak, akkor jutsz el arra az oldalra.


Pl.


[link]


Látni fogod az átlag értékelést (9.3/10). Alatta lesz a leadott értékelések száma, amire rá kell menni.

2018. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyomogattam pászor, majd rájöttem, hogy lehet ez a fukció csak pc-n és alkalmazásban működik, majd áttettem pc nézetbe és sikerült, köszi!! :) Ezért nem találtam én.
2018. aug. 11. 18:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont a Remény rabjainál működött, de a Jurassic world új részénél és a Juno-nál nem. Nem tudom mi alapján van ez. Lehet csak pár filmnél van ez az opció?
2018. aug. 11. 19:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan minden oké! :)
2018. aug. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!