Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan karaktert mondani...

Tudtok olyan karaktert mondani mint Frank az Egy asszony illata című filmből?

Figyelt kérdés

Egy tapló,kemény természetű bunkó,mégis naggggyon szerethető karakter,mert pl. nagyon magas erkölcsű,vagy nagyon jó beszólásai vannak stb.,mint Frank.

Ha tudtok nekem mondani ilyen filmeket,előre is köszi:)



#film #erkölcs #Al Pacino #Egy asszony illata
2018. aug. 14. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs mégegy! :D

Ahogy Al Pacino-hoz fogható sem születik csak úgy kétszáz évente. Az ördög ügyvédje filmet már láttad?

2018. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Najo....gondoltam,hogy nem találok mégegy ilyet,mint Al Pacino karaktere. Annyi szent,hogy Al felülmúlhatatlan,és abban is biztos vagyok,hogy nem fogok találni még egy ilyen karaktert,de gondoltam( én naív:D),hogy hátha hátha van valaki még aki egy picit hasonló. Mint pl. Sherlock is...valljuk be,kokainista,nyers modorú,mégsem lehet nem szeretni.

Az Egy asszony illatát ebben az 5 napban harmadszor néztem meg,és azt hiszem egy tucatszor még,ha nem ,többször,meg fogom:) annyira zseniális,hogy napok óta ezen a filmen gondolkozok,és állandóan újranézem a kedvenc jeleneteim.Még nem láttam az ördög ügyvédjét,de meg fogom nézni;) köszi a javaslatot:)

Csak nem rég találtam rá Al Pacinora,ezért elég keveset láttam tőle(Keresztapa 1,Sebhelyesarcú <3,Fedőneve Donnie Brasco<3, Szemtől szemben<3,ez<3,meg talán még egy pár. Pacino az a színész,akinek még akkor is lehet olvasni a szeméből,ha egy vakot játszik:D Le a kalappal előtte.

2018. aug. 14. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

öreg harcos

gran torino


amúgy az eredetiben vittorio gassman sokkal jobban hozza a karaktert,mint pacino,azt is nézd meg.

pl abban nem csak megvakította a bomba,de levitte az egyik kezét is.

ezért az egyik jelenetben eldugja a jó kezét hogy úgy nézzen ki 1 keze sincs és megkér egy apácát,hogy kísérje el a wc-re és vegye elő a farkát:)

2018. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A Gran Torinot láttam...köszi a filmeket.

Spoilereztél...már nem nézem meg:D

Csak viccelek,azt is meg szeretném nézni. Köszi:)

2018. aug. 14. 19:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint A nő illata...legalábbis ez a régebbinek a magyar címe. Ha arra gondoltál. Asszem este megnézem,kíváncsi vagyok arra is:)
2018. aug. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!