Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a Végtelen...

Érdemes megnézni a Végtelen Szerelem című sorozatot?

Figyelt kérdés
Már a 80. résznél tartok, de sajnos olvastam, hogy nagyon rossz vége van, így már nem tudom végignézzem-e mert sok sorozatba csalódtam már a vége miatt.
2018. aug. 18. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
így igaz nem lesz happy end. a húgom kedvence volt odáig volt a végkifejlet miatt...de ha már belekezdtél szerintem fejezd be végig
2018. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom lehet befejezem, csak hát tudom mi lesz a vége és ha odaérek valószinű én is odáig leszek a vége miatt..

Köszi a választ! ☺️

2018. aug. 18. 01:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megnézni, én pàr hete fejeztem be, 2 hónap alatt végignéztem:) Nem rossz az, csak vannak akik nem értik a mondanivalójàt a sorozatnak. Nem rossz a vége, csak épp ez egy romantikus dràma... Amúgy ha màr tudod a végét...


itt most ne olvassa el az aki nem akarja tudni.


Valójàban nem haltak meg a sorozatban, Kemal sem...csak a 3. évad végül nem készült el, amiben ez kiderült volna. Mert a 2 főszereplő összeveszett és nem akartak màr együtt dolgozni.

2018. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig nagy kár, hogy nem folytatják :( jó lett volna egy happy end a végére..
2018. aug. 23. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!