Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb monster high film? Csak rajongók vagy rendszeres nézők válaszát várom.

Figyelt kérdés

Egy kis segítség.

1. Légy szörnymagad

2.Menekülés koponya-szigetről

3.13 kívánság

4. Scaris,paraváros

5. Rémek,kamera felvétel

6. Szellemlánc

7. Boo york,boo york

8.rémséges mélység

Am valaki tudja mikor lesz újra monster high film?



2018. aug. 19. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Scaris, de szeretem még a 13 kívánságot, meg a Koponyaszigeteset. A légy szörnymagad is még tetszett, a rémséges mélységet nem láttam, azon kívül a többi annyira nem fogott meg de nem rosszak. Új film nem tom mikor lesz de az utolsó kettőt nézve nem is várok újat. Nem tetszik se az új stílus, sem az újfajta történet
2018. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Légy szörnymagad volt az első amit láttam, szóval az örökké kedvenc lesz.

A 13 kívánság nagyon tetszett, örültem, hogy Howleen-nak lett saját filmje.

A Rémek, kamera, felvétel témájában tetszett eléggé.

Szellemlánc is nagyon tetszett, főleg Spectra miatt, az új szellemek mind nagyon bejöttek.

A Boo York, Boo York-nak nagyon örültem, végre Cleo-nak is lett egy filmje.

Amúgy kihagytad az Őrült Kombinációt, amit szintén nagyon szeretek.

2018. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Üdvözöl a Monster High (Welcome to Monster High) nekem ez tetszett a legjobban. Sokkolódva (Electrified) a második legjobban, 13 Kívánság (13 Wishes), Boo York, Boo York, Őrült kombináció (Freaky Fusion), Rémek kamera felvétel (Frights, Camera, Action), Szellemlánc (Haunted) így ebben a sorrendben tetszettek nekem meg a többi rész
2020. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!