Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karol Sevillát miért nem...

Karol Sevillát miért nem szeretik a Soy Lunás kollégái?

Figyelt kérdés
Soha nem készítenek közös képeket, egy backstage felvételen se nagyon beszélgetnek egymással, pedig látszik a többiek jól elvannak együtt. Ráadásul láttam, hogy Karolnak külön öltözője lett ezzel is kicsit elhatárolódva a többiektől. Szerintetek féltékenyek rá vagy Karolban van a hiba?

2018. aug. 22. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint Karol kora és viselkedése lehet a háttérben...

18/L

(T+♡)

2018. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én úgy tudom nem szeretik Karolt.Főleg Ana Jara(lehet nem igy kell irni) meg valamilyen Malena(Delfie).Katjával meg Lionellel jóba van de a többiekkel ugy latszik nem.Ruggero azt mondta undorítóan csókol össze is vesztek,de elvileg kibékültek. Amugy régen Valentinaval joba volt meg a Carolinával velük nem tudom mi lett. És olvastam mindenfélét,hogy miért nem bírják,valahol azt írták egoistán viselkedik,valahol azt hogy azért mert amig kiskorú volt kulon repulovel járt,meg mivel főszereplő külön öltöző meg minden és kicsit így elzárták a többiektől.
2018. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy az anyja a menegere és nem engedtte bulikba a többiekkel. Ja meg elvileg Valentinával jóba vannak, és Carolinával hát nem a legjobban jönnek ki...
2019. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!