Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » DeadPool/Logan Filmek: Nincs...

DeadPool/Logan Filmek: Nincs itt némi ellentmondás? Valaki kérem, magyarázza el!

Figyelt kérdés

Felvezetés:


X-Men Origins:


1) A film többnyire 1980-as évek legelején játszódik, ahol Wade Wilson már egy zsoldos volt együtt farkassal, és társaival, tehát ezen a ponton már élt.


2) A film (lényegében) arról szól, hogy William Stryker mutánsokon kisérletezik, hogy megalkossa azt a tökéletes mutánst, aki majd az összes többit elpusztítja.


3) A film legvégén Stryker létrehoz egy olyan mutánst, aki magában hordozza a többi mutáns génjeit is. Ez a mutáns, DeadPool/Wade Wilson.

Tud lézert lőni, adamantium csontváza van, a kardok be lettek építve a csontvázába, regenerálódik, láthatatlanná válik, stb.


4) Regenerációs képességeiknek köszönhetően, Logan és testvére evidens, hogy nem öregszenek, illetve nagyon lassan öregszenek, hiszen már az 1800-as években már mindketten éltek.


DeadPool 1/2:


a) A film látható, hogy NEM az 1980-as években játszódik, hanem a jelen korban, tehát Wade Wilder, az 1980-as években vagy nem élt még, vagy nagyon fiatal volt.


b) A film (részben) arról szól, hogy Wade Wilder rákos lesz, és gyógyulás reményében bevállalja, hogy levezessenek rajta egy mutáns kisérletet, amit NEM William Stryker (!!!), hanem Francis vezet le rajta.


c) A kisérlet végeredménye, hogy DeadPool regenerálódik, de sem beépített "kardjai", sem más képessége nincs.


Logan 2018:


A) A film 2029-ben játszódik, ahol belátható, hogy Logan egy vén trotty. 200 év alatt nem öregedett semmit, de ebben a filmben 10-20 év elég volt neki hozzá?


Valaki magyarázza el nekem legyen szíves, mert nekem egyik üti a másikat! (...és akkor nem is beszéltem Quicksilver-ről)



2018. aug. 27. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem Logan öregedése az adamantiummal magyarázható, amitől ugye egyre gyengébb is lett.


A két DeadPool pedig egymástól független, olyan mint pl. a különböző pókember filmek. Ott volt a Toby Maguire, aztán a Andrew Garfield-féle, most meg a Tom Holland-es.

A különbség csak annyi, hogy itt mindkét DeadPool Ryan Reynolds játszotta (ha jól tudom). Ettől függetlenül két különböző "kiadásról" van szó.


Ami Quicksilvert illeti, az X-Men univerzum és az Avengers-féle univerzum jogai más-más stúdiónál vannak (pontosan nem tudom melyik-melyik de az most mindegy). Ezért nem használhatták az X-Menes "hosszabb hajú" Quicksilvert az Ultron korában és ezért nem is keveredik a két univerzum.

Vagy lehet másra gondoltál vele kapcsolatban, akkor bocsi.

2018. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a Deadpool, hol lazán, hol szorosabban, de az X-Men univerzumhoz kapcsolódik, ott is tűnt fel először az X-Men kezdetek: Farkasban (2009), csakhogy az X-Men: Az eljövendő múlt napjai (2014) úgy megkavarta az egész univerzum idővonalát, hogy nem szabad abból a történetből kiindulni, mert minden megváltozott, nincsenek kapcsolódási pontok..Az x-menes karakter szereplése akkora csalódás volt,hogy évekig kellett bizonyítania hogy van fantázia a dologban,s ezt bizonyítandó Tim Millerrel elkészítettek egy pár perces videót,amit valaki feldobott a youtube-ra. A többi már történelem.a Deadpool 2 végén van pár kikacsintás pl,visszamegy az időbe,lelövi saját magát mielőtt leforgatná a Zöld Lámpást,vagy karakterét az x-menben ami hatalmas csalódás volt. A többire nem igazán tudok válaszolni,de remélem Dp körúl valamennyire tiszta
2018. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Az X-men filmek rég elengedték a kontinuitást. Az egyes filmek lépten-nyomon ellentmondanak egymásnak. A DP meg erre rá is tesz egy lapáttal, pont ebből csinál viccet. Az egyedi filmeket egyedileg kell nézni, ennyit lehet tenni.
2018. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az X-Men: Az eljövendő múlt napjai felülírja az addigi X-men filmeket (időutazás). Van egy eredeti idővonal s egy megváltoztatott idővonal. Az eredeti idővonalon van a lézerszemű DP, a megváltoztatottan meg az akit a DP 1/2-ből ismerünk.


Logan meg azért öregedett, mert az adamantium lassan mérgezte a testét.

2018. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utlsó vagyok


Hozzátenném még ezt is:



Wade Winston Wilson (born 1930s original timeline, late 1970s in alternate timeline) is a mercenary.


[link]



For unknown reasons, the adamantium in his body is slowly killing him


[link]

2018. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló mondja 100%-ig helyesen.


Annyit még hozzátennék hogy kicsit kevered a dolgokat a buliszervizzel :D

Wade "WILSON" helyesen.

Van "WILDER" a buliszervizben volt Reynolds karaktere.

2018. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!