Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet az hogy Peter...

Hogy lehet az hogy Peter Quill alias űr lord a bosszúállók végtelen háború után ő lett a legutáltabb karakter a Marvel moziverumban?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a bosszúállók végtelen háborút és nekem nagyon tetszett és amikor fel néztem az internetre az hallottam űr lord-ról hogy a rajongók utálták.

#Marvel #Bosszúállók #galaxisőrzöi
2018. aug. 29. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, van az a jelenet a Titánon, amikor Quill bemos egyet Thanosnak. Sokan úgy gondolják, ha maradt volna a seggén, akkor már ott legyőzhették volna Thanost.

De szerintem ez nem így van. Strange látta az összes lehetséges kimenetelt és biztos megállította volna ha tudta, hogy ott győzhetnek.

Kicsit zavaros lett, de szerintem érted.

2018. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tuti hogy akkor is lett volna valami gebasz..


Egyébként nagyon hülyék az emberek. Quill nagy részt apa nélkül nőt fel. Aztán az anyja beteg lett és meghalt. Utána mindjárt elrabolták a földönkívüliek, akik meg akarták enni. Yondu megvédte és fosztogatót csinált belőle. Kiderült hogy ki az apja, és hogy ő is és az apja is valami féle istenek. Aztán az apja benyőgte hogy ő nyírta ki az anyját és Petert is kifogja mert ki akarja szívni az energiáját. Quillnek megkellet ölni a saját apját. Aztán amikor rájött hogy Yondu jobban apja volt mint Ego, Yondu is meghalt. Aztán még Gamora is meghalt.


Szóval nem csoda hogy kiakadt és nem tudta türtőztetni magát. Mondjuk az kicsit gáz hogy előtte ő maga mondta Draxnek hogy még várjon egy kicsit, nem rohanhatja csak úgy le Thanost.

2018. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!