Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a legkevésbé szimpat...

Nektek ki a legkevésbé szimpatikus szereplő a Harry Potter filmekből?

Figyelt kérdés
Akit a leginkább utáltok, ki az (és miért utáljátok)?

2018. aug. 21. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Az az anakonda (vagy vmilyen kígyó neve volt), nem túl szimpi, megölte a gandalfot is, pedig azt a csávót bírtam.
2018. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Maga Harry Potter - számomra nagyon tenyérbe mászó. Pimasz, nem tanul, ostoba, önfejű, "focista" hozzáállású, nem gondol másokra, önző.

Én nagyon csodálom, hogy Ron a haverja. Ron sokkal emberibb figura.

2018. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Ron - Buta,önző,nagyzoló, leszól másokat, irigy, dühöng ha valaki valimeben jobb nála,játszadozik Hermione-vel, szeme láttára szinte megdugja Levander Brownt, közbe meg egy szánalmas,éhenkórász,középszerű senki.


Cho Chang: Amúgy sem bírom a vágottszeműeket. Úgy illegeti magát, mint egy díva,közben meg csak egy kis qrva. Először Harry-nek teszi a fejét,aztán ráakaszkodik Cedrikre. A 4.részben júniusban meghal a barátja,akibe elvileg szerelmes,de az 5.részben októberben már Harry-nek ribiskedik,decemberben már nyalják-falják egymást a Szükség Szobájába - ennyire megrázta a barátja halála. Aztán Sirius halála után már Michael Cornan farkát szopkodja,ennyire volt szerelmes Herrybe.

2018. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
96%
Szerintem Umbridge. Nagyon idegesítő az egész személyisége és a nézetei. Annyira nem sajnáltam mikor elvitték a kentaurok:)
2018. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Umbridgde az a szereplő, akitől nem sajnálnám, ha pusztulna. Egy igazi képesítetlen, fontoskodó, diktatátor, majdnem olyan rossz, mint egy politikus.

Magyar hangja Hoffmann Rózsa.


Nála nehéz negatívabb karaktert találni.

2018. aug. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Umbridge :D
2018. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Ginnyt kevébŕ kedvelem- de az unszimpátiám oka,h gyerekként Harryt Hermionével tudtam volna elképzelni. Harry is idegtépő néha:örökös áldozat,mindig bosszút akar állni- 10-12 évesen is. (Pattog a bolha 😂). Másik vele kapcsolatos : édesanyád szemét örökölted. Kicsit túl sokszor szerepel benne- nyálas. Pitont is azért csípem mert helyre rántja a gyereket sokszor. Umbridge-t megverném

😂

2018. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%

Nem tudok választani Dudley és Unbridge között de szerintem meg se kell magyaraznom miert utalom mind2t. Dudley egy elkenyeztetett dagadek bunko kis vegleny. Unbridge pedig....tudjatok.


Hagridot nem utalom viszont eleg sertonek talaltam mikor azt mondta hogy a Hugrabug az a balfacanok haza.

2018. aug. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Féregfark! Mind a filmben, mind a könyvekben. Egy kétszínű, gerinctelen roh@dék, aki az egyik legtöbb kárt okozza az egész történetben.

Egy picivel marad le mögötte Voldemort, aki amellett, hogy egy kegyetlen szemétláda, még gőgög is és mindenkinél felsőbbrendűbbnek képzeli magát, miközben egy idióta.

2018. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Voldemort

egyértelműen

2023. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!