Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki vagy doki sorozatban csak...

Ki vagy doki sorozatban csak én lettem dühös, hogy néha a dálekot visszatérnek? Az ötödik évad elején tartok. És az egész sorozatban csak a balhé uralkodik nincsen boldog epizód? És Rose Tyler mikor tér vissza?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rose a 7. évad végén fog (vagy után) az 50-es évfordulós részben, de nem egészen Rose lesz, hanem egy fegyver, ami az ő képében fog a Doktorral társalogni.


Nem csak a dalekok térnek vissza, sok visszatérő ellenség van/lesz: cybermen, Mester, zygonok, síró angyalok, szontárok, azok a műanyag emberek, a hüllőemberek.

2018. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi :) nem érdekel a spolier, de videót előre nem nézek meg.

És ebben a sorozatban miért csak a baj kaland uralkodik állandóan? Nem lesz sohasem egy olyan régi történelem kaland rész?

2018. aug. 31. 16:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán, mindig az a lényeg, hogy menekülnek és pörögnek. Főleg nem ezekkel az új útitársakkal, akik most vannak és aki majd utánuk jön...velük főleg az akciójelenetek lesznek túlsúlyban.
2018. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom, hogy milyen nemű vagy, de nekem Marta Jones,Rose,Amy (az a kamu rendőr) tetszik a legjobban. Donna ő olyan idősnek látszik.
2018. aug. 31. 16:58
 5/13 A kérdező kommentje:
És nekem a síró angyalok a legjobbak. Mert érdekes lények és izgalmasak. Cyberek idegesítőek és a déket is. És meddig tudsz bámulni pislogás nélkül egy tárgyat? És óvatosan a szobrokkal :)
2018. aug. 31. 17:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Dalekoknál leginkább az az éárzés szokott jönni, hogy na b* ssza neg xd..mármint ők a Doctor legveszélyesebb ellenségei..na meg a mester, de én pl vhogy nem utálom a mestert főleg a john simm által alakítottat. Egyébként itt van mely részekben jelenik meg Rose: [link]


Nekem is Ő és Amy a kedvencem

2018. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:)
2018. aug. 31. 18:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Nekem Danny Pink jött be eddig a legjobban, de őt még nem láthattad, mert csak a 8. évadban szerepel.
2018. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az új doktor lesz a Pink? Láttam a híreket, hogy nő lesz a doki, és már nővérnek lehet hívni.

Én vagyok a nővér :D

És a síróangyalos szobrok előtt meddig tudtok bámulni?

2018. aug. 31. 19:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem. Danny Pink a Clara Oswald nevű útitárs barátja lesz.

(ő jön majd Amy és Rory után)


A női doktor a 13. lesz. De ő csak a 11. évadban fog szerepelni.


Az angyalokat szerintem addig tudják nézni, amíg a plot megkívánja. Ahm...igazából kb. annyira "szigorú" ez a szabály, mint az, hogy a Hang nélkülben a szörnyek mit hallanak meg és mit nem.

2018. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!