Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki vagy doki sorozatban csak...

Ki vagy doki sorozatban csak én lettem dühös, hogy néha a dálekot visszatérnek? Az ötödik évad elején tartok. És az egész sorozatban csak a balhé uralkodik nincsen boldog epizód? És Rose Tyler mikor tér vissza?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 00:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem ő csak egy útitárs lesz, ha jól emlékszek a "lehetetlen lány" egyik tanára vagy mi, de nem emlékszek pontosan "rég " láttam már a DW-t..meg kéne újra nézni :) Mindig jó, ha az ember Whovian-nal találja szembe magát. Igen az új Doctor nő lesz majd, bár én ennek annyira nem örülök, na de ez van. Kiváncsi vagyok milyne lesz, Peter Capaldi Doctorját sokáig nem szerettem, de a végére egyik kedvenc lett. ,,A szem nem a lélek tükre, hanem az ajtaja" Am nem sok mindenre emlékszek már a síró angyalokra, pedig sok részben benne vannak xd..tényleg újra kéne nézni
2018. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Danny nem a tanára volt, hanem a kollégéja, mert Clara is tanár volt ugyanabban a suliban. Aztán elkezdtek járni, de mivel Danny katona és a Doktor nem csípi a katonákat, ezért Clara próbálta titkolni a Doktor elől a kapcsolatukat.
2018. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen.igen tényleg..rémlett is, hogy ilyesmi, mert arra tisztán emlékeztem, hogy jártak csak az nem ugrott be, hogy Clara is az volt, pedig elég egyértelmű a szituáció miatt
2018. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!