Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film a kedvencetek?...

Melyik film a kedvencetek? Melyik filmet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Gipszben van a lábam méghozzá fekvőgipsz.Nem tudok semmit csinálni.Unatkozok.Segítsetek.
2010. jún. 21. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Oldboy.
2010. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

csajos filmek pl.:Szerelmünk lapjai, Amerikai hófehérke, Vadócka, Négyen 1 gatyában,Los Angelesi tündérmese,Egy boltkóros naplója, Ház a tónál, 27idegen igen, P.S. I love you

ami sztem érdemes megnézni pl.: Alkonyat 1.-2., Megérzés, Képlet, Elrabolva (taken),The Guardian

most hirtelen ennyi jutott az eszembe :D de a port.hu-n ezeknek a bemutatójára rá tudsz keresni.

am jobbulást!

2010. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

21.50


Nagyon köszi, a legtöbbet láttam de van amit még nem, azokat megnézem :)

2010. jún. 21. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
twilight, new mooon, eclips eha majd kiadják, de csak felirattal! Szinkronizálva nagoy nratyi :D
2010. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szinkronizálva nem láttam még, de akkor jobb is ha nem :D
2010. jún. 22. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Én horrort,meg akciót szoktam nézni..De gipszes lábhoz inkább valami jópofa vígjátékot mondanék,hogy legalább picit jobb kedve legyen az embernek..D -Horrorra akadva- Mielőbbi gyógyulást..D
2010. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jún. 22. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma láttam a Bakancslistát, szerintem nagyon jó :)
2010. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

300

Parfüm

Interjú a Vámpírral

2010. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!