Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tiltották a sorozatbarát...

Tiltották a sorozatbarát profilom?

Figyelt kérdés

Törölték a fiókomat de nem tudok rájönni hogy miért.Imádom azt az oldalt és a legtöbb sorozatom csak ott van fent és most nem tudom mit tegyek meg azt se tudom miért történt.

Nem emlékszem hogy küldtem e meghívótt másnak de talán nem és a sorozat nézésen kívűl nem csináltam semmit.

De még arra tudok gondolni hogy töltötem le 1-2 részt mert csak viton volt fent és telón nem lehet elindítani mert automatikusan letölti. És ez lenne a baj ? Vagy tényleg nem értem mi történt. Szerintetek mit tegyek? Vagy hol tudok érdeklődni ez ügyben?



2018. szept. 3. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Írj az üzemeltetőnek, csak ő tud választ adni.

"csak ott van fent" - kizártnak tartom, torrenten van fen minden, ráadásul a premier vége után percekkel, nem napokkal, nem szar minőségben, nem millió reklám között.

2018. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A letöltés tilos az oldalon. Valószínű az oldalon működő ellenőrző algoritmus kiszúrta és tiltott.

Ha problémàs embert is meghívtàl esetleg, akkor plàne! Írj az üzemeltetőknek hogy mi volt a gond, bàr ha töltöttél akkor egyértelmű. Ha pl ip alapjàn tiltottak az még rosszabb...

2018. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%

Mikor tanuljátok már meg, hogy az összes magyar ingyenes szolgáltató pokolra való hulladék? A


Videoplayeres ismerőseimnek állandóan mondtam, hogy mentsék el a videóikat , és húzzanak el a Videoplayerről, de hiába. Egyik napról a másikra a Videoplayer összeomlott, és ment vele több ezer ember több éves munkája. Ugyanez lesz a Sorozatbarát Indavideo, Videa, freemail, citromail, mailbox és többiek sorsa is.

2018. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!