Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sorozatbarát hamarosan...

A Sorozatbarát hamarosan megfog szűnni? Már nem érdemes meghívót kérni az oldalra?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kérni akartam meghívót az oldalukon, de most olvastam a Sorozatbarát és a Facebook oldalukon, hogy 2 féle videó oldal megszűnt a héten, így már ne is kérjek meghívót az oldalukról?

#oldal #meghívó #videóoldal
2018. aug. 19. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem is tudsz kérni meghívót...tudtommal semelyik sorozatbarát felhasználónak nincs meghívója...nekem se..szóval nem is tudna senki meghívót küldeni neked.
2018. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha azt mondom hogy egyszer mindenki meghal, akkor te már nem is akarsz tovább élni?

Ha valami a jelenben létezik, akkor azt lehet használni. Ha csak 1 hétig működik még, akkor 1 hétig tudod kihasználni a lehetőségeit, de addig teljes értékűen. Érted már? A jelenben kell élni és nem azon rettegni hogy mi fog történni a jövőben. És ha megszűnik akkor mi van? Lesz másik. És ha nem szűnik meg akkor mi van? Azért sem kérsz meghívót mert egy másik oldal is megszűnt?


Ha te teszed fel ezeket a megszűnős jajveszékelős kérdéseket: rendkívül értetlen ember vagy, vagy inkább buta.

2018. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem elvileg van egy db. Az hogy lehet?:0

Ha megpróbálnék küldeni valakinek, kiírná, hogy mégsincs? Az gonoszság lenne:')

2018. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
így van ,elvileg van 1 db meghívó,de hogy azt valaki "odaadná"azt kétlem
2018. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis... Miért szűnne meg? A vidto videomegosztóval van valami gond azt olvastam. Ha az meg is szűnik, attól még a sorozatbaràt nem fog. Van kismillió màsik megosztó. A meghívók szàmàt hàla égnek korlàtoztàk, mert a sok buta ember minden jöttmentnek ismeretlenül meghívókat küldözgetett és ez sok problémàt okozott a minősíthetetlenül viselkedő kitiltott, de ezàltal folyton visszakerülő felhasznàlók miatt. Van màr csökkentett szàmú meghívó . Gondolom havi beosztàs lesz. De ezt akinek van esze nem osztogatja idegeneknek. Èn se vàllalom a felelősséget ismeretlenekért, hogy aztàn miattuk esetleg kitiltsanak az oldalról. 6 éve hasznàlom, nem kockàztatok. Most màr az is megvàlogatja kinek küld aki eddig nem tette mert szerencsére ràjuk lett kényszerítve.
2018. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A vidtovel mi történt egyébként? Tudja valaki hogy mikor fogják megjavítani?
2018. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg meghalt az egész vidto oldala, nem tudni mi lesz vele. Hogy tudjàk- e javítani vagy nem, kérdéses. Ha nem, idővel felteszik màs megosztókra. Màzli hogy tavaly végignéztem a Sírhant műveket, az végig vidtos volt. Most szívnék vele...
2018. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Az nCore megszűnni akkor vége minden filmnek, ami nCore-n nincs fent az sehol sincs. A régi filmek csak nCore-n vannak fent. Nem tudom hogy fogunk ingyen letölteni ha vége a torrent oldalaknak, és az online filmes oldalaknak.



Szerintetek hamarosan fizetünk mindenért?

2018. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem, és felesleges minden kérdés oda beoffolni a "jaj vége a világnak, vége az online filmnézésnek, vége a youtube karriernek, vége a torrentezésnek" sirámokat, mert csak szétoffolod a kérdéseket vele. Semmi nem fog történni. Ha meg igen, majd kitalálnak olyan fájlcserélési módszert ami ugyanúgy megkerüli a törvényeket, mint most az összes.
2018. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha nem kell meghívó akkor hogyan tudnék fiókot csinálni? Vagy csak nekem nem engedi?
2018. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!