Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éjjel nappal Budapestben hova...

Éjjel nappal Budapestben hova tűnt Barbie?

Figyelt kérdés
Ezer éve nem néztem legutóbb akkor láttam amikor joeval házasodott de már nincs a sorozatban, mi történik vele?

2018. szept. 3. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

A való életben babàja született ezért kilépett a sorozatból.

A sorozatba beleírtàk a terhességét mint egyéjszakàs kalandot. Mivel Barbi mindig vàgyott gyerekre és nem akarta a fèrjét kényszeríteni hogy màs gyerekét vàllalja fel, plusz màr neki a gyerek lett a legfontosabb, így a kicsit vàlasztotta Joe helyett, elhagyta őt, el is vàltak, elment franciaorszàgba és ott neveli a kislànyàt.

2018. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ki a fene nézi ezt a szennyet még mindig?

Szálljatok már le róla, hogy végre valahára eltüntessék a képernyőről!

2018. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Pisztolyt tartanak a fejedhez hogy nézd? Nem? Akkor létezik tàvirànyító, hasznàld. Persze majd pont azért vesznek le valamit a műsorról mert egy névtelen akàrkinek az orszàgban nem tetszik... Âlmodik a nyomor.
2018. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha sok "névtelen akárki" kapcsol át, meg nem nézi ezt a vackot, akkor majd leszedik, hidd el!


Részemről nem nézem. Szerencsére van még értelmes csatorna, amit lehet nézni.

2018. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Fogalmam sincs mennyi csatorna van, nem nézek tvt 6 éve mert tele van szar reklàmokkal, fix időpontban kell ott lenni különben lemaradsz arról ami érdekel, stb...szóval szar. Neten nézem az összes sorozatomat + és pàr műsort ami érdekel ( konyhafőnök, nyerő pàros, fald fel amerikàt) reklàmok nélkül, és én osztom be mikor mit nézek.

Mindenki azt néz amit akar, gyerekes dolog ítélkezni, annyira óvodàs szint...csak mert neked nem tetszik. Akkor ne nézd.

Egyébként én pl az ÉNBt edzés közben szoktam nézni mert hosszabb mint egy àtlag sorozat. 50 perc jobb a napi mozgàsomra. Egy àtlag sorozatrész jó 10 perccel rövidebb. Néha azért még egyébként vicces az ÈNB de régen jobb volt az eredeti szereplőkkel. Màr csak megszokàs nàlam, meg nekem segített, rendszeresítette hogy minden nap mozogjak.

2018. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!