Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe ennek a...

Mi lehet a címe ennek a horror filmnek?

Figyelt kérdés

Keresek egy filmet amit már nagyon régen láttam, talán 10-14 évvel ezelőtt. Sajnos csak 2 jelenetre emlékszem, de nem vagyok benne biztos, hogy ugyan abból a filmből vannak. Ha netán 2 külömbőző filmből származnának, akkor persze mind kettőre kiváncsi lennék.


1. jelenet: Egy nő éppen leparkol egy régi ház előtt amikor hirtelen a kocsi elé kilég egy fiatal pár(férfi és nő, világos öltözetben, szőke hajjal)de pillanatok alatt el is tüntek a kertben. Amikor a nő bekopog a ház ajtaján, egy bejárónő nyit ajtót, aki bekiséri a nappaliba. A nő meglát egy berámázott képet a kandallón ami a fiatal párt ábrázolja és meg is említi a bejárónőnek, hogy nem is tudta, hogy ők is itt laknak, majdnem elütötte őket a ház előtt. Erre a bejárónő azt felelte, hogy az lehetettlen, nem láthatta őket, mert pár évvel ezelőtt meghaltak.


2. jelenet: a nő besétál egy baba szobába, vagy gyerek szobába (olyan barok stílusban volt berendezve babákkal és játékokkal). Ha jól emlékszem, akkor minden csurom vér volt, Oda sétált egy gyerek ágyhoz, vagy inkább bölcsőhöz, ami fátyollal volt letakarva. A bölcsőben egy levágott kézfejet talált, majd kiment a konyhába, ahol az aztalon egy letakart tálat talált. Amikor leemelte a tál fedelét, meglátta rajta a házvezetőnő levágott fejét.


Nekem úgy rémlik, hogy ez 1 fillm, de az is lehet, hogy csak a bejárónő miatt keverem össze. Talán kísértetes, misztikus film, habár a túl sok vér nem jellemző a szellemes filmekre.


2018. szept. 4. 23:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!