Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szeretnek az emberek a...

Mit szeretnek az emberek a Csengetett, Mylord című sorozatban?

Figyelt kérdés
Én értem, és szeretem is az angol humort, de az a sorozat dögunalmas, és nincs benne egyetlen poén sem. Miért jó azt nézni, hogy teáznak, és semmitmondó dolgokról beszélgetnek közben?

2018. szept. 7. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Röviden? Mindent.


Bővebben? A rengeteg poént, a remek színészi alakításokat, a jó szinkront, az egytől egyig egyedi és vicces karaktereket, a könnyed cselekményt, azt hogy egy szereplő sincs akiben ne lenne valami furcsaság, rengeteg jó beszólás, szállóige van benne. Jó hogy föltetted ezt a kérdést, épp ma délután néztem meg zsinórban 4 részt, kb. fél órája hagytam abba.


Ha szerinted az egész arról szól, hogy teázgatnak és semmitmondó dolgokról beszélgetnek, akkor vagy rossz sorozatot nézel, vagy egyszerűen nincs semmi humorérzéked.


Pont az a jó ebben a sorozatban, hogy úgy humoros gyakorlatilag minden másodperce, minden karaktere, hogy közben teljesen hétköznapi marad, és nem a fingós-szarós-hányós-kefélős "poénok" teszik ki az egészet mint a mai "vígjátékokat". Szerintem a valaha készült legjobb és legviccesebb sorozat, minden szereplője emlékezetes és gyakorlatilag minden jelenete poénos. Simán szórakoztatóbb és emberibb mint bármi amit ma a tévében adnak. Persze nyilván a mai fiatalságnak már más az ingerküszöbe, nekik egy ilyen sorozatnál gondolom sokkal viccesebb mikor valaki bekajál egy tányér lóürüléket aztán sugárban kihányja.

2018. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked való, nézz inkább Adam Sandlert...
2018. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!