Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nézi a Tóth Jánost:...

Aki nézi a Tóth Jánost: Szerintetek ez a Kadosa segít Emesének Jánost idegösszeomlásba kergetni?

Figyelt kérdés

Megjelent már mióta eltűnt, akkor másnak adta ki magát, de ugye tudjuk, Kadosa volt.


Emese játéka egyébként mire megy ki ezután? És most, hogy Valika gyakorlatilag leleplezte?



2018. szept. 14. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudni mi lesz, Kadosa kezd nekem is gyanús lenni, Emese meg nem biztos hogy tudja hogy rájöttek a "Jánosgyűlölő szobára". János a zárt osztályon ébredt, nem tudni mi lesz ezután, nincs kizárva hogy Emese igyekszik majd fenntartani azt az állapotot, ahol Jánost muszáj lesz tovább benn tartani.
2018. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy én közben kicsit kedvelem is Emesét is. :D
2018. szept. 14. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Helló, újranézem a sorozatot. Szerintem Kadosa segít Emesének, de csak egy kicsit, miközben Jánost is kedveli. Ő kötötte be a tévét hozzájuk az elején, majd Emese a tévén át is "kísérti" Jánost. Szóval lehet, hogy Kadosa úgy kötötte be, hogy nekik hozzáférésük legyen a tévéhez, de szerintem csak egy kis leckére, szivatásra gondolt azért cserébe, amit Emesével művelt 40 éve kb. De ezen felül szereti őt.
2021. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!