Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik már látták a Taxi 5 című...

Akik már látták a Taxi 5 című filmet: érdemes megnézni? Milyen film?

Figyelt kérdés
Szórakoztató, van olyan jó mint az előző részek? Egy könnyed vacsora utáni mozizásnak megfelel? Milyen a humora illetve az akció?

2018. szept. 20. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőekhez nem hasonlítható, azok nyilván sokkal jobbak, de én így is sokat nevettem rajta.
2018. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%

Én meg nem láttam, de egy biztos, nem olyan jó, mint az előzőek.

1.majdnem minden film esetében az első rész a legjobb

2.az előzetesbe a legjobb részeket vágják bele, szóval, ha az egy nagy sz*r, akkor a filmtől ne is várj többet(ezt is csak általánosítottam)

3.egyenesen utálatos, ha úgy csinálnak meg a filmnek egy újabb részt, hogy nemhogy az eredeti szereplők, de még csak a főszereplők is mások(ez az én véleményem)

Mindenestre egy esélyt minden film megérdemel:)

2018. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Én láttam. Érdemes megnézni:


Spoiler: Összetörik a taxit a taxi6-ban már jobb taxi lesz mercedes.

2018. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
nem szabad összehasonlítani az elődhöz mert a nyomába sem ér.egyszer nézősnek mondanám,de kinek mi.nálam 10/4
2018. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Régi szereplők nélkül nem igazi. Így voltam vele én is mindaddig amíg meg nem néztem. Hozzászoksz már az első 30 percben az új szereplőkhöz. A zenék meg qrva jók benne :D
2018. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig csak részleteket láttam belőle, szerintem nagyon jó! Valamelyest szerintem negatívum, hogy már nem az eredeti szereplők vannak benne, de az újakat is hamar meg lehet szokni. Szuper, hogy újra van benne autós üldözés, viszont (talán spoiler!) sajnálom, hogy a lényeg alapja már a múlté: hiányzik a sürgős fuvar és a traffipax! :( Hangulata és látványvilága a 4. résszel van egy szinten, ergo szerintem sokkal jobb, mint a 3., de az első két résznek a nyomába sem ér! Összegezve mindenképp érdemes megnézni, vesztenivalód nincs!
2018. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 GigiDiAugustino válasza:
Francia filmgyártás legalja. Alapból Luc Bessonnak gyorsan kellett a pénz így idehányt egy népszerű filmsorozatból egy új részt ami egyszerűen csapnivalóan szar lett. Poénokba nem fektettek sok időt. Történetbe és jelenetekbe látszik hogy az első részt akarja leutánozni, de nem jön össze.
2018. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen felesleges megnézned. Könnyed vacsora utáni mozira százával találsz jobbat ennél. Humora csapnivaló, az akció meg átlagos minőségű.
2018. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!