Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajálanátok jó sorozatokat...

Ajálanátok jó sorozatokat nekem (mint pl:skins, vámpír akták, true blood. ) (? )

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

odaát, gossip girl :) ja meg tudtad, hogy a true blood 3. évada már elkezdődött?! már két rész kijött :P

16/L

2010. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

sajnos csak feliratosan. :(

vagy rosszul tudom?

2010. jún. 22. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, de az baj? :D első voltam.
2010. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szinkronnal sz@r. Amúgy meg:

Supernatural, Being Human, Misfits, Vampire Diraies, Buffy a vámpírok réme (:D), Moonlight, Dead like me, Point pleasant vagy ami most indult szintén felirat lesz majd hozzá, a The gates

Amin nagyon jó még a How I met your mother.

SZIGORÚAN felirattal, eredeti nyelven. El nem hiszed mennyit ront az élményen a szinkron, nem olyan nagy eresztés olvasni közben a feliratot.

2010. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lost :D amúgy ne nézz szinkronnal semmilyen sorozatot, elrontja az egészet. Nem olyan megerőltető olvasni a feliratokat szerintem:) és tényleg sokkal jobb úgy minden.
2010. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szoktam feliratosan is nézni filmeket. sokan mondják hogy ront rajta, de szerintem csak 1 valaki elkezdte hogy szerinte nem jó a szinkron egy filmhez és mindenki folytatta. én ugy vélekedek hogy szinkronnal jobb mert oda lehet figyelni minden apró részlatre amit olvasás miatt elkerülné a szemem.(de ez az én véleményem)
2010. jún. 23. 09:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy jobban odalehet figyelni, viszont félrefordítanak egy csomó mindent. És, ha egyszer megnézel egy részt eredeti nyelven belátod, hogy nagyon szar a szinkron. És ez nem csak a True Blood-ra igaz.

Előbb-utóbb meglehet szokni az olvasást film közben, és így sokkal jobban megéri:

-A felirat pontosabb, mint a szinkron jobban átjönnek a dolgok.

-Hamarabb nézheted. Mikor lesz majd T.B. 3. évad szinkronosan?


Szóval én a True Blood 3. évadát ajánlom, mert egyelőre úgy néz ki, hogy kitettek magukért.

2010. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hell-ikon ***** válasza:

Vki emlegette a Biffy a vámpírok réme c. sorozatot, na erről jutott eszembe, hogy amit érdemes még megnézni a Wolf lake. Anno együtt ment a Viasaton a Buffyval.

Ja és még a Buffy amolyan folytatás szerűsége az Angel, amit szintén érdemes megnézni.

2010. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hell-ikon ***** válasza:

Biffy, az Buffy akart lenni.:)


A Wolf lake - ki nem találod - vérfarkasos sorozat volt. (a főszereplő tuti ismerős lesz majd)

2010. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nancy ül a fűben, Internátus, Igy jártam anyátokkal
2010. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!