Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lenne bármi módja...

Szerintetek lenne bármi módja annak, hogy elérjék a mozik, hogy az emberek ne legyen ekkora taplók?

Figyelt kérdés

Megint úgy kellett végignéznem egy filmet, hogy egy csávó a telefonját nyomkodta, MINDEN történést megbeszéltek a barátnőjével és 10 percenként szó szetint rámászott a csaj a csávóra éa úgy smároltak.


Egy az, hogy baromi idegesítő. A másik meg, hogy mit lehet érteni így a filmből?


Korábban minden film előtt bemondták, hogy "A telefonoknak kellemes kikapcsolódást" vagy valami ilyesmit. Már ez sincs...


2018. szept. 24. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem a mozi felelőssége és feladata. Mmint úgy értem, ezt ők nem tudják befolyásolni. Nincs erre lehetőség.


Vannak mozik, amiknek különböző a vendégei kulturális szinten. Ha van lehetőséged, próbálj ki más mozikat is.



A házi mozi rendszer nem véletlenül terjedt el. Igény van a nyugodt filmnézésre.


És bár teljesen megértem, hogy mennyire zavaró ez, te is szólhatsz, kérhetsz pót jegyet következő vetítésre, odébb ülhetsz, ha van hely.


Én néha élvezem a kommentárokat. Néha nem. De a nyakamba szórt csipsz az bicska nyitogatóan bunkó dolog.


Mindenesetre a nevelés a szülők és az iskola dolga. Ha valaki ezen túl jutott, nem fog változni. Az emberek között van 100-ból 1 bunkó, az pont elég, hogy 99 ember szórakozását tönkre tegye.

2018. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

van erre több lehetőség is.

kinyitod a szádat és rendet teszel.

ha ez nem elég,akkor pofán rúgod a lopásért.

igen lopásért,mert jó esetben kicsengettél minimum 4 rongyot,amit a világító ge-ciéjvel ellop tőled.

én végtelenül nyugodt ember vagyok,de a székem rugdosásáért és a max fényerős telefonért először fenyítek aztán ütök moziban,mert nem hagyhatom megtorlatlanul a lopást.


a másik lehetőség,hogy hétköznap mozizol,olyankor alig vannak a teremben.

tehát csakúgy mint az élet egyéb területein nem várhatod mástól azt hogy megoldja a problémáidat,mert senki sem fog segíteni,senki nem fogja megoldani őket.

neked kell cselekedned és jobbá tenni az életedet.

ha a cselekvésre nem vagy hajlandó,akkor meg ne írj ki kérdést a tehetetlenségedről.

2018. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az igen. Elég nyers vagy!

Hidd el, szoltam már! De majdnem minden egyes filmnél szóljak rá valakire úgy, hogy lehet semmi haszna nem lesz. Rosszabb esetben pedig nekiállnak balhézni, mert nekik áll feljebb.


Az, amit te csinálsz ostobaság. A verekedéssel semmit nem oldasz meg. Sőt, még több embernek a szórakozását rontod el!


A csalódottságomnak adtam hangot a kérdéssel. Az első válaszoló tudott normális választ adni. Persze megoldás nem nagyon van.

2018. szept. 25. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A délelőtti vagy kora délutáni előadások tényleg nagyon üresek és élvezhetőek - csak nem mindenkinek adatik meg, hogy délelőtt, vagy kora délután legyen erre ideje.
2018. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is a hétköznapokban gondolkozok hétvégék helyett. De ha premierre akarok menni, akkor úgyis tele lesz.
2018. szept. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!