Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lehetett ez a kigyúrt ember?

Ki lehetett ez a kigyúrt ember?

Figyelt kérdés
Nem tudom valaki ebből rájön-e, de ha igen írjatok filmcímet vagy színész nevet nyugodtan, ha csak tippetek van akkor is. Régen láttam egy filmet, amire sajnos már egyáltalán nem emlékszem, arra sem, miről szólt. Azt tudom róla, hogy akció sci-fi volt és sok volt benne a kigyúrt ember. Volt benne egy nagyon nagy darab fekete bőrű. Magas is volt, punk haja volt és szokatlanul kigyúrt. Nem nagyon, de az is lehet, hogy egyáltalán nem beszélt a filmben. A végén valami épületből menekültek és ez az ember megfogott a kezével és felemelt, aztán a feje fölé nyomva megtartott egy fémajtót ami leereszkedni készült, így ki tudtak menekülni. Erre szeretnék rájönni, ki lehetett ez az ember.

2018. okt. 2. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Andrew Bryniarski


[link]

2018. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nahát tényleg a Street fighter. Ez szép, hogy meg tudtad mondani annak ellenére, hogy elvittelek rossz irányba mivel nem is fekete. Úgy látszik nagyon nem voltam képben, talán az zavart meg, hogy abban az időszakban láttam a Rockyt ahol Mr. T. szintén kigyúrt punk és ő az aki feketebőrű én meg egybemostam a kettőt. De valóban rá gondoltam, néztem is Zangief volt a neve, youtube-on fent van még az ajtókinyomós jelenet is.
2018. okt. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!