Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két számítástechnikai témájú...

Két számítástechnikai témájú TV-műsort keresek a 90-es évekből. Emlékszik rá valaki?

Figyelt kérdés

1. 90-es évek közepén volt, magyarul is leadta a TV. Bill Gates egy bűnügyi témájú kisfilm segítségével bemutatja, milyen lesz a jövő: az emberek tabletet, okos TV-t, digitális képkeretet, digitális pénztárcát stb. fognak használni. A film végén pedig lehetett választani alternatív befejezést is.

(Szerintem a Windows 95 megjelenésekor volt, 95-ben)


2. Szintén 95-96 körül láttam: egy kabaré monológ, talán Nagy Bandó az előadó (nem vagyok benne biztos, de a stílus alapján talán), szerintem a PC ABC műsorban adták le. A téma, hogy a gyereknek vettek a szülők számítógépet. Eszembe jut néhány mondatfoszlány.

-Vettünk neki egy 286-ost, de neki 386-os kell. Nem értem, a különbség csak 100.

-A fiam azt mondta, vegyek neki egy Pentiumot. Már kezdtem örülni, hogy végre óvszer kell neki.

-utyilityi



2018. okt. 2. 18:29
 1/2 A kérdező kommentje:

Közben az első megtaláltam angolul, az 1995-ös Comdex-en volt előadva:

https://www.youtube.com/watch?v=o0O0Xjpjvfc

2018. okt. 4. 02:12
 2/2 A kérdező kommentje:
2. Az is lehet, hogy Koltai Róbert volt
márc. 8. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!