Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen élőszereplős feldolgozá...

Milyen élőszereplős feldolgozásait ismeritek a Disney-hercegnőknek?

Figyelt kérdés

Hamupipőke

Hófehérke-Tükröm, tükröm

Csipkerózsika

Jázmin

Belle

Pocahontas

Mulan

Aranyhaj

Elza

Ariel

Tiana


2018. okt. 3. 21:16
 1/5 A kérdező kommentje:
A gonosz oldal szemszögéből és a mese filmesített változata, bármi jöhet, ami ide kapcsolódik
2018. okt. 3. 21:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy a Disney csinált élőszereplős filmet a Szépség és a szörnyetegből (Bellet Emma Watson alakítja), valamint a Hamupipőkéből (a címszereplő Lily James), a többiről nem tudok.
2018. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hófehér és a vadász
2018. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hamupipőke - az ominózus James Lily- féle az amolyan "oficiális", de akad több ilyen-olyan feldolgozása, annyira klasszikus...

Hófehérkére - Hófehérke és a vadász (nem láttam még, de Kristen Stewart a főszereplő, ahogyan az egész nő, a film is eléggé megosztó)

Csipkerózsika - Szerintem az Angeline Jolie- féle Demónát senkinek sem kell bemutatnom. :-)

Jázmin - jövőre jön a Disney előszereplős Aladdinja, én már nagyon várom! (De sajnos csak jövőre...)

Belle - a tavalyi Disney- féle élőszereplős változat Emma Watsonnal eléggé jó lett, bár azért az eredeti az eredeti.

Mulan - 2020- ban jön a Disney- től az élőszereplős változat (durva és számomra érthetetlen változtatásokkal - állítólag nemhogy zenét, Mushut és Shangot sem kapunk, ráadásul valami szupererők meg mágia is lesz benne - tehát ez minden, csak nem Mulan), illetve van egy azt hiszem, szintén Mulan című film, ami viszont az eredeti sztorit veszi alapul, nem a Disney- mesét.

És aztán még ott van az Egyszer volt, hol nem volt c.sorozat, én ugyan nem nézem, de abban is a híres mesehőseink bukkanak fel. :-)

2018. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, és ami még eszembe jutott, az a Disney Channel Utódokja, ami tini korosztálynak tud betalálni, olyan HSM- feeling, nem egy nagy kunszt, de az első részben kapunk Demónát (illetve mellékesen Gonosz királynőt, Szörnyellát és Jafart is, de őket inkább meg se említeném...), illetve a mesehősök gyerekeit. Én személy szerint szeretem, de persze ez sem talál be mindenkinek, nem mindenki ízlésének megfelelő, ráadásul nem a Disney- sztorikat dolgozza fel, egyszerűen felhasználja őket.
2018. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!