Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két filmet keresek. Tudnátok...

Két filmet keresek. Tudnátok segíteni? (Sajnos elég gyér emlékeim vannak róla)

Figyelt kérdés

1. Egy nyomozós, gyilkosos film. A gyilkos egy könyv alapján követi el a gyilkosságokat pl egy vonatállomáson vagy sinek mellett találnak egy levágott ujjat(ez nem 100% de vmi ilyesmi volt)(valami csont is van a film címében, ha jól emlékszem) és talán valami tolókocsis pasas is van benne.


2. Ezt még ennél is régebben láttam, valami olyasmi volt benne, hogy egy nőnek az anyja és a nagyanyja is pont ugyanabban a hónapban és napban halt meg(talán egy bizonyos életkor után), amitől a csaj nagyon rettegett és egyszer vérrel is meglátta ennek a dátumát a falra írva.



2018. okt. 5. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első film:


[link]

2018. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen #1 ^^

Ez volt az :D

2018. okt. 5. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Tipp: A 2.film sztorija hasonlít a Laura átok a Riviérán című francia sorozatra.


[link]

2018. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 lehet, hogy ez volt még kicsi voltam mikor láttam úgyhogy az is meglehet, hogy sorozat volt nem film
2018. okt. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!