Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sorozatról?

Figyelt kérdés

Insatiable. Mi róla a véleményetek? Én már elkezdtem nézni, de nem tudok nagyon angolul, így várom a fordítást, nekem Eddig tetszik, pedig csak az első részt láttam.

Elsősorban azok véleményét várom, akik végig nézték angolul, de aki a feliratokat várja, neki is meghallgatom a véleményét☺



2018. okt. 6. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Erős clickbait a kérdés. Nehéz lett volna beleírni a fő kérdésbe a sorozat címét?
2018. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sorozatjunkie-n van kritika és kommentek, itt nem szoktak sokan írni, max 2-3 válasz. Eléggé megoszlóak a vélemények, mindent mondanak rá. 1 részből amúgy nem szabad ítélni, és pont a pilot-ból nem, amit direkt úgy állítanak össze a lehető legjobbra hogy a csatorna berendelje az évadot. Sokan írták ehhez képest hogy pár rész alatt nézhetetlen lett.


Most hogy felhívtad rá a figyelmet, meg fogom nézni, de nem biztos hogy a következő hetekben. Mivel a sorozat az egyik oldal szerint már 2 hónapja fordítót keres és még azóta sem tettek közzé, nem is valószínű hogy egyhamar lesz.

2018. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1-es bocsáss meg, csak láttam, hogy ezen az oldalon ha valami bizonyos dologról kérdeznek, a kérdésben még nem mondanak konkrétumot, csak a leírás részben írják le Azt a sorozatot/könyvet/filmet/zenét, és mivel én nem vagyok valami jártas az oldalon, így gondoltam én is így írom ki. Köszönöm, hogy írtál, legközelebb konkrétabb leszek, és kiírom a kérdésbe a bizonyos dolgot. :)


#2 Köszönöm hogy írtál. :)

2018. okt. 6. 18:46
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 nagyon köszönöm, hogy ajánlottad a Sorozatjunkie oldalt, nagyon jó! Tényleg minden sorozatról ír, köszönöm az ajánlást :)
2018. okt. 6. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem leszólás miatt írtam - ha még úgy is hangzott. Elnézést.

Csak legközelebbi kérdésbe légyszí kicsit több infót a fő kérdésbe :)

2018. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!