Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi fantasy/sci-fi...

Egy régi fantasy/sci-fi ifjúsági sorozatot keresek, amiből elég kevés dologra emlékszem. Felismeri valaki?

Figyelt kérdés

2000-2006 közötti lehet ez a sorozat. A két főszereplő egy világos hajú, fehér fiú és egy kreol bőrű, göndör hajú lány. Valahogy a mi világunkból egy űrhajóra keverednek és különböző világokba utazgatnak valami miatt. Kalandjaik során olyan fantasy szörnyekkel kerülnek kapcsolatba amik kb úgy néznek ki mint a Star Trekbe lévő lények. Kicsit gagyik, de egész jól fel volt építve ez a kis sorozat. Amikor pedig harc volt a csaj nagyon jól tudott harcolni, a fiú keze meg át tudott változni mindenféle tárggyá azt hiszem. Valami nagy szörny pl ez miatt üldözte őket h megszerezze ezt a képességet, vagy eszközt amivel ezt meg tudta csinálni.

Van egy olyan emlékképem h az űrhajójuk össze tudott zsugorodni kicsivé, de ebbe nem vagyok biztos.

Ment valamelyik magyar csatornán hétvégén és nagyon szerettem nézni kiskoromban, de már egyáltalán nem tudom a nevüket vagy a címet felidézni. Esetleg valakinek erről valami emlék ?



2018. okt. 11. 22:36
 1/2 ptlg225 ***** válasza:
100%
Galidor
2018. okt. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úristen ez az!!!!!!! Köszönöm szépen
2018. okt. 23. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!