Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti melyik filmet várjátok...

Ti melyik filmet várjátok legjobban 2019-ben?

Figyelt kérdés
Melyik lesz az ami a legjobban érdekel, a legjobban izgat titeket? Bármelyiket írhatjátok.

2018. okt. 11. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így neveld a sárkányodat 3.
2018. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Seracco ***** válasza:

Üveg

Earthquake Bird

John Wick 3: Parabellum

Iron Sky: The Coming Race

2018. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Üveg

Code Geass: Fukkatsu no Lelouch

A Lego-kaland 2

Alita: A harc angyala

Shazam!

2018. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Godzilla: King of the Monsters. A kiszivárgott cselekmény és a trailer alapján már előre tudom a sztorit, de a megvalósítás érdekel.
2018. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KIssViragAnna2005 válasza:
Marvel kapitány és a Bosszuállok 4
2018. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy egy Chernobylra fogom mondani az év meglepetését. Trónok Harca megbukott nálam, de ahogy látom a közönség se volt megelégedve vele. Voltam moziban is, mégha nem is vagyok az a mozizós típus. Once upon a time in Hollywoodot majd bepótlom. Gyerekkorom miatt az Így neveld a sárkányodon voltam még, végül boldog befejezést kapott, így bár közel sem volt tökéletes, jó élménnyel távoztam a moziból. A többi film annyira nem fogott meg, sose voltam az a nagy Marvel fan, arról viszont megint azt tapasztaltam, hogy az elöző rész a többségnek jobban tetszett, mint a mostani rész. A filmek idei felhozatala annyira nem nyűgözött le(pár kivétel persze akad), helyette más szórakozási tevékenységgel múlattam magam.
2019. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!