Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Riverdale sorozatnak hány...

Riverdale sorozatnak hány évada és része van jelenleg?

Figyelt kérdés
A 2. évad 22 részes? Rákerestem a 3. évad első részére, viszont az elején, amikor azt mutatták mi volt az előző évadban, sok olyan dolog volt, amit nem is láttam? és jelenleg akkor hány évad hány rész van meg feliratosan?
2018. okt. 14. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresni hogy szokták? Google: riverdale, első találata az IMDB oldala ahol tételesen fel vannak sorolva az évad, részek, címek, premierdátumok. Rögtön az első találat.

[link]


Második találatból kiindulva:

[link]

2018. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból újranéztem a 3. évad első részének az elejét, és én kb. mindenre emlékszem ami benne volt. Szóval szerintem elfelejtettél már néhány jelenetet a 2. évad óta. :)
2018. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt. Gondolom te is dmdamedian nézted. Ott valamit elrontottakes az egész évad részei el vannak csúszva (tehát a ami 22.resznek van írva az a 21.) Keress rá másik oldalon a 22.reszre és abban van minden jelenet amit a 3.evad elején nem értesz
2018. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!