Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Így neveld a sárkányodat...

Az Így neveld a sárkányodat filmhez kapcsolódó sorozatnak lesz 9. évada?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy lesz Rescue Riders címen. De most tényleg lesz vagy csak szeretnék a rajongók?

2018. okt. 12. 15:13
 1/2 Daniksa válasza:
Én is olvastam pár hónapja ,hogy ebbe az évbe (2019) jönne a Rescue Riders de hivatalos magyar premierről nincsenek infórmációk meg az amerikai premierről sincs!!!Amerikai premier (én szerintem) maximum nyár vége és ősz eleje között jöhet olyan augusztus vagy szeptember kezdete környékén!!!Magyar premier 2020 elején jöhet egészen januártól márciusig kb. olyan tél közepétől tavasz elejéig(A dátumokat a Sárkányok:A Hibbant-sziget harcosai premierjének a dátuma szerint nézem ahogy Amerikában és Magyarországon jelent meg)!!!De TUTI ,hogy lesz a sorozatnak folytatása mert ez a kérdés ,már tavaly óta (2018) óta fitogtatva van!!!Én imádom az Így neveld a sárkányodat-ot remélem lesz 4.rész!!!;)Remélem tudtam segíteni!!!ÜDV;)))!!!
2019. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Daniksa válasza:
Meg ráadásúl az is növeli az esélyt a sorozat folytatására ,hogy imádják és nagyon nagyon sok FANJA/RAJONGÓJA van az Így neveld a sárkányodat-nak;)))!!!
2019. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!