Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Történt már valami érdekes a...

Történt már valami érdekes a Borutóban?

Figyelt kérdés

Amint sikerült befejeznem a narutót nem sokára megjelent a "folytatása". El is kezdtem nagy lelkesedéssel nézni, de felhagytam, mert semmi nem történt, unalmas, nem tudtam meg semmi érdekeset.


Most már lehet tudni, milyen képessége (szem) van neki? Van már valami tét? Valami veszély? Valami dráma?


Nagyjából ott hagytam abba, hogy az "új köd hét kardforgatóját" elverik az ovisok... Meg tudnátok h ez hanyadik rész, és hogy érdemes-e újra belekezdeni, illetve folytatni?



2018. okt. 14. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is ők csak ellopták a kardokat kb olyan haszna van mint a kisgyereknek a lőfegyver meg van a maga veszélye de nem akkora mint egy olyan felnőttnek aki tudja is használni és igen mindenképp erdemes mert most fognak a dolgok be indulni a szemről még mindig nincs semmi nagyobb info illetve a momoshiki harcnál van 1-2 újítás szoval ott a harc nagyon jo lett! És szo esik boruto szeméről is és igen még mindig húzzák egy kicsit a történetet de már legalább lényegesebb storyval most épp mitsuki van a történet középpontjában! Amire be éred a történetet adigra talán feltűnik a fő story is SPOILER SPOILER SPOILER kara, tetkok, meg az uj srac
2018. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyilván ezért tettem idézőjelbe.


Akkor fillerek nélkül érdemes lenne újra belekezdeni, vagy vannak még ott is elhanyagolható részek?

2018. okt. 23. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
A momoshiki fejezetett mindenképp érdemes meg nèzni harcol boruto és gaara fia is (nem jut eszembe a neve) valamint finomítottak + részletezték boruto vs shikadai harcát is szoval folytasd ott ahol abba hagytad
2018. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!