Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A számkivetett című filmben...

A számkivetett című filmben mi lehetett az a rejtélyes csomag, végül miért pont azt kézbesítette Chuck?

Figyelt kérdés
Tudta, hogy mi volt benne, hogy nem bontotta ki? Már ha jól emlékszem, hogy végig felbontatlan maradt.

2018. okt. 15. 04:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A filmben az nem derült ki, de készült hozzá egy "alternatív befejezés" (valójában Fedex reklám), amiben kiderül, mi is volt a felbontatlan csomagban:


-műholdas telefon

-GPS lokátor

-horgászbot

-víztisztító

-vetőmag


:D :D :D


https://www.youtube.com/watch?v=vyp5UQdtQGw

2018. okt. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"you keep up the good work" :D

Amúgy ironikus, ez a leghosszabb kézbesítési idő amit valaha elkövethetett a vállalat. :D

2018. okt. 15. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Abba a csomagba volt az ígérete, amit tett, hogy ha túléli, legyen értelme az életének. Ez adta meg a célját. Ez tartotta életben. Ez segített neki a túlélésben a szigeten.
2018. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont tegnap néztem a filmet. Nagyon jó! Hogy mi volt a csomagban az mellékes. Mert a film vége nem vidám.


Jó nagy baromság, hogy műholdas telefon + víztisztító készülék... Ha előbb kibontja, akkor hazatelefonál, na persze....

2018. okt. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván vicc volt az #1es videó linkje. :) Nem kell komolyan venni.
2018. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 mert én komolyan vettem? :D
2018. okt. 21. 21:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja hogy az előző válaszoló vette komolyan, nekem meg most esett le a poén.. :D
2018. okt. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!