Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik voltak a legmeredekebb,...

Mik voltak a legmeredekebb, legképtelenebb Star Wars teóriák amikkel eddig valaha találkoztatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy ti milyen elképesztő, meredek Star Wars elméleteke, találgatásokat, pletykákat olvastatok/hallottatok már, akár mostanság, a még csak készülő vagy frissen megjelent tartalmakkal (filmek, sorozatok, könyvek), akár a régebbi tartalmakkal kapcsolatban. Nektek mi volt a csúcs?

2018. okt. 15. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Hogy teória vagy sem nem tudom, de állítólag nincsenek benne betűk. Tehát sehol egy felirat egy falon vagy járművön vagy akárhol.
2018. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jar Jar Binks mint főgonosz.

Hát elég meredek.😂

2018. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az egy hihetetlen teória, hogy jó lesz ez a trilógia. A 7 és főleg a 8. után én erősen kétlem.
2018. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es, ez egyértelműen nem igaz :D


Nekem az, hogy Snoke Luke levágott keze.

2018. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Jar Jar Binks mint sith nagyúr teória tényleg meredeknek tűnik elsőre és először én is kiröhögtem. De tényleg több arra utaló jel van hogy Lucas egy főgonosznak szánta eredetileg de ezt később visszavonta(valszeg azért mert baromi népszerűtlen lett a karakter). Ha többet akarsz tudni nézd meg a SW akadémia vagy az SW kisokos erre vonatkozó videóját :D

a gond inkább ott van hogy egyesek még mindi ragaszkodnak ehhez az elmélethez pedig ha volt is ilyen az is vissza lett vonva.



Egyébként a szerintem legképtelenebb teóriák:


1.Snoke=Luke levágott keze.

2. Snoke=idóutazó Kylo Ren

3. Kylo Ren=Jar Jar(ez mondjuk már lecsengett de az Ébredő Erő előtt ezt gondolták egyesek)

4.Rey=Obi Wan lánya(az nem zavarta meg a teória híveit hogy Rey kb.15 évvel Obi halála után született) 5.Rey=Palpatine lánya

6.Snoke=Leia. Na ez nem tudom hogy jött ki

2018. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös: Az 5. pontod az új rész fényében már nem is olyan meredek xD
2019. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!