Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok írni olyan filmeket,...

Tudnátok írni olyan filmeket, amelyekben egyaránt megtalálható a háború és a szerelem is?

Figyelt kérdés

Imádom az olyan filmeket, amik nemcsak háborúsak, de romantikusak is vagy pedig pont fordítva. Már rengeteg ilyet láttam, de mostanra teljesen kifogytam az ötletekből, hogy mit is nézhetnék. Leginkább a világháborús filmeket szeretem, de jöhet bármilyen más típusú is.

Annak örülnék a legjobban, ha történelmi, háborús vagy valami 20. században játszódó film lenne, amiben van valami romantikus szál is, de az sem probléma, ha valamelyik nem található meg benne, viszont szerinted egy kiemelkedő alkotás, amit igazán érdemes megnézni.

Előre is köszönöm!



2018. okt. 19. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Nálam ez a top:

Incendies [link]


Ezek is jók:

Braveheart [link]

The English Patient [link]

The General [link]

Malèna [link]

On the Milky Road [link]

Un long dimanche de fiançailles [link]

Gone with the Wind [link]

Őfelsége pincére voltam - [link]

2018. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Megértem a frusztrációt, amit a pontozás okoz.

Tekintve, hogy alapjaiban hulladék a pontozási rendszer, ezen nem kell fenn akadni.

2018. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11-es neked is a sok filmcímet és linket! :)
2018. okt. 21. 19:50
 14/15 anonim válasza:
13%
wonder women
2018. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%
Majd újra lesz nyár
2018. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!