Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tiltották be a Cannibal...

Miért tiltották be a Cannibal Holocaust c. filmet?

Figyelt kérdés

Nem láttam,és nem is szeretném megnézni,úgyhogy légy szí' ne azt írjátok,hogy nézzem meg,és megtudom.Mi van benne,amiért annyi országban betiltották?

Köszi a választ!

14/L


2010. jún. 24. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


ha tudsz angolul, wiki második bekezdése.

gyakorlatilag túl vizuálisan mutatták be a kegyetlenségeket.

2010. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy 1980-as ál-dokumentum horror film, akkoriban talán megbotránkoztatónak és durvának számított, amelyben akad 1-2 "brutális" rész (mai szemmel inkább gagyi), ezek miatt bojkottálhatták.

1x végig ültem, nagy hiba volt. Nagyon unalmas, félelmetes rész nincs benne, minőségileg is csapnivaló.

2010. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Nem tudok angolul(még csak németet tanulok,majd középsuliban mindkettőt:).Nekem mindegy,hogy gyenge horrorfilm,akkor sem tudom végignézni!Nem bírom a horrorfilmeket,nagyon félős vagyok ebből a szempontból:)

2010. jún. 24. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez a film egyáltalán nem félelmetes.Még durvának sem nevezném,sokkal durvább filmek is vannak nála,még a normális időkből,azaz a 60-as,70-es,80-as,90-es évekből.(ezt szigorúan csak a filmekre értettem,azt,hogy normális idők) Nekem a CH tetszett,de az zene az marha kiakasztó volt,na én azért tuti betiltottam volna.:)
2010. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért,milyen a zenéje?
2010. jún. 25. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami elképesztően sz.ar szerintem. Nem is tudom mihez hasonlítani.
2010. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ÉN egy síró egérez tudnám hasonlítani, aki közben tüsszenteni próbál!

Am. 1980 ban hogy tudtak olyan mű vét csinálni?

2011. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!