Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az hogyan lehetséges, hogy a...

Az hogyan lehetséges, hogy a Star Warsban később soha nem tűnik fel Han Solo előző csaja, sőt még szóba sem kerül egyszer sem?

Figyelt kérdés
Esetleges spoilerekre felhívom a figyelmet ha még van élő ember aki nem látta a Solo c. filmet... Persze tudom hogy a Solo később készült, de az univerzumon belül mi a magyarázat arra, hogy azt a Qi'ra nevű lányt soha nem említik sehol, sehol sem tűnik fel, semmi? Se Solo se Csubi nem is említi pedig elég jól ismerték, és Beckettel ellentétben ő nem is halt meg, szóval simán feltűnhetett volna bárhol, bármikor, meg nem utolsó sorban Hannak ő volt a nagy szerelme, elég gyorsan elfelejtette őt. :D Leia tudott egyáltalán róla?

2018. okt. 22. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

logikus hogy miért nem.

mivel egy újonnan kitalált karakter,aki 1 évvel ezelőtt még meg sem volt írva,ki sem volt találva.

2018. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg ki fog derülni a sorsa valamelyik jövőben elkészülő műből. Amúgy meg mi oka lett volna Hannak emlegetni Qirát bármikor is a filmekben?
2018. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván még valamit kezdenek azzal az idősíkkal. Gondolom Maul sem véletlenül jelent meg :)
2018. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja az addig rendben van hogy újonnan kitalált karakter, azt írtam is hogy a Solo most jelent meg. Engem valami in-universe magyarázat érdekelne, ahogy pl. Ahsokát is behozták a Clone Warsba de mégis megoldották a kivezetését, hogy elhagyta a rendet és így nem feltűnő hogy később már senki se keresi, senki se említi, gondolom azt hitték meghalt. Ennél az új lánynál is az érdekelne hogy volt-e valami hivatalos állásfoglalás hogy mi lett vele amiért senki meg se említi (pl. Lando is említhette volna mikor találkoznak a Bespinen a Birodalom visszavágban viccesen hogy "Új csaj? Hát Qi'rát hol hagytad?" - TUDOM, hogy a Birodalom 38 évvel korábban készült, de az univerzumon belül ez nem számít, ezért kellene megmagyarázni hogy miért tűnt el a Solo után a képből mintha sosem létezett volna). Ilyenkor a stúdió szokott valami hivatalos magyarázatot kiadni hogy ez meg ez lett vele. Arra ne számítsunk hogy később kiderül mert az anyagi meg kritikai bukta miatt nem lesz folytatás úgy olvastam.


Maul az más történet, vele tudjuk mi lesz.

2018. okt. 22. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3 Maul megjelenésének más volt a célja


Egyébként a Qi'ra-s dolog, a film végéből látszik, hogy ennek a filmnek terveztek folytatást. Csak miután a kasszáknál ennyire lebőgött, ezt valószínűleg elvetették (Bár ki tudja? lehet egyszer folytatják), így sok dolog nincs még megmagyarázva, lehet, hogy pont Maul is nagyobb szerepett kapott volna. (egyébként pont emiatt a lebőgés miatt nincsenek évente spin off filmek sem mostmár)


Maul megjelenésének a legfőbb célja az volt, hogy összekössék a rajzfilmeket/egyéb alkotásokat a filmekkel, és hogy az emberek elfogadják végre, hogy a rajzfilmek azok nem csak egy "valami", hanem ugyanannyira számít, mint a filmek.

Ugye neked is megvannak a gyakorikérdéseken azok a kérdések, amik arról szólnak, hogy most akkor Maul meghalt-e vagy nem? És mindig van minimum 3 olyan ember, aki leírja, hogy ,,de csak a mesében élte túl, az nem számít". Na, a készítők pont ennek akartak véget vetni.

2018. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele, én se szoktam napi szinten emlegetni az exeimet. Nem kell mindenhez bonyolult magyarázatot fűzni. Feltűnhetett volna, nem tűnt fel. Ennyi.
2018. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, a Solo és a Birodalom visszavág között ~14 év telik el megközelítőleg. Ezer és ezer dolog történhetett addig Qirával
2018. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!