Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom nézni a the walking...

Nem tudom nézni a the walking dead-et! Hol találom meg?

Figyelt kérdés
Egy kis kihagyással folytatni akartam a kedvenc sorozatom nézését és erre akárhogy keresem nem találom meg online! Semmilyen oldalon ahol eddig tudtam nézni. Se inda, se jobbmintatv, se dmdamedia. Ti hol tudjátok nézni? HARMADIK ÉVAD

2018. okt. 22. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
a dmdamedia-n a 3 évadból belenéztem random 3 részbe,mindegyik működött.
2018. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sorozatbaràton fent van. Èn minden sorozatomat ott nézem. Igaz én csak majd januàrtól akarom elkezdeni a TWDt. Eddig nem làttam.
2018. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sorozatbaráton mindig időben fent van elsőnek angolul majd utána magyar felirattal és másnap már magyar szinkronnal :) Csak ugye arra az oldalra már meghívóval lehet csak regisztrálni. Meghívót meg bárki tud adni küldeni aki regisztrált tag ( köztük én is ).
2018. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cavallini Martin válasza:
Szerintem a sorozatbarát szar hogy csak meghívóval lehet regisztrálni mert akinek egyik barátja sincs regisztrálva az szífta
2019. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!