Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trója c. filmből szerintetek...

A Trója c. filmből szerintetek is Hector volt az egyetlen normális szereplő?

Figyelt kérdés

Úgy értem ott van Achilleus egy nagyképű bunkó alak, totál ellenszenves nekem.


Aztán Hector öccse Paris herceg, egy gyáva sunyi kis pö...


Megszökteti más feleségét ezáltal háborút robbant ki amiben rengetegen meghalnak.Párbajt vív ahonnan elmenekülne,csak Hector aki köszönheti az életét.


Hector apja, Trója királya teljességgel inkompetens,minden döntése rossz hibát hibára vét,teljességgel alkalmatlan királynak.


Még a saját fia életét sem tudja megvédeni nemhogy a népéét.


Úgy értem odajön Achilleus egyedül a város falai alá egy szekéren,hogy párbajra hívja Hectort.(Az a Achilleus aki még sose vesztett párbajt)


Az öregnek csak ki kellett volna adni a parancsot az íjászainak.


Szegény Hectort ilyen idióták vették körül.Az egész filmben ő volt az egyetlen szimpatikus karakter



2018. okt. 25. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

van ennek többféle feldolgozás.

amit írsz az csak 1 fajta.

ráadásul pont ebben a verzióban van,hogy a 10 éves ostrom tart kb 1 hétig:)

de amúgy az van amit írsz,ebben a filmben hector volt megcsinálva szimpatikusnak,aki szerető apa,romantikus férj és bátor harcos.

2018. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Achilleuson tökéletesen látszik az a bizonyos filmes eszköz, amit úgy hívunk karakter fejlődés. Szerintem a film végére kibontakozik, hogy igazából nem is rossz ember. Lásd: megmenti Briseist, szembeszáll a görögökkel
2018. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Priamosz jó király volt, aki szerette a fiait. Igen, Páriszt is, annak ellenére, hogy egy idióta volt. Az meg, hogy Akhilleuszt nem lövette le, az is becsületességét mutatta. A párbaj egy szent dolog volt, ha Hektor nem áll ki ellene, olyan gyáva lett volna, mint Párisz.

Amúgy meg Akhilleusznál tényleg a karakterfejlődés a lényeg, a végére ő is megváltozik, és szerethetőbb karakter lesz.

2020. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!