Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Baj, nem normális ha szeretek...

Baj, nem normális ha szeretek úgymond "beteg"könyveket (is) olvasni, pl amiben az egyik szereplő pedofil és elég részletesen meg van irva?

Figyelt kérdés
Én teljesen normálisnak érzem magam amúgy,csak kérdezem.Ezt nem úgy kell képzelni hogy tök nyugodtan olvasom,mert én is sokszor érzem mikor olvasom hogy amit irnak a könyvben az undoritó/szörnyü,de mégis szeretek ilyeneket olvasni...

2014. aug. 18. 23:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat.
2014. aug. 18. 23:36
 2/9 ZeToRr válasza:
Teljesen normális, megakarod ismerni az életet, vagy éppenséggel traumád volt ezzel, és valamilyen választ keresel rá.. Csak, 1 könyvben..
2014. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi traumám ezzel,sem mással...

Egyébként nem csak ilyen pedofilos könyveket szeretek,hanem bármit amit az emberek többsége "betegnek"tart,meg én is annak,de ettől még érdekel.(na meg ezen kivül horror,irodalom,elgondolkodtató könyvek,romantikus stb de a kérdés lényege nem ez)

2014. aug. 19. 00:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj.
2014. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, teljesen természetes. Gyanakvásra akkor adna okot, ha csak ilyen műveket olvasnál, és semmi más nem érdekelne.

Gondolj bele, még azok is általában normális emberek, akik ezeket a műveket megírják. :)

2014. aug. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dan Wells-Nem vagyok sorozatgyilkos ( ez egy trilógia)

Ha a szociopaták is érdekelnek..:)

2014. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

6.Jól hangzik,majd elolvasom.

2014. aug. 19. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az, hogy miért.

Én is szeretem a furcsább műveket, mert betekintést nyújtanak olyan emberek fejébe, akiket nem értek, viszont személyesen nem szeretnék velük kommunikálni.

Különösen azért, mert ha valakit morálisan elítélek valamiért, ismerni szeretném a motivációit, a választásainak okát...


Pl. a Go Ask Alice után már kezdem érteni azokat akik fiatalon lesznek keménydrog függők, önhibájukon kívül. És mondjuk ezeknek az információknak a birtokában talán jobban dönthetek, jobb ember lehetek.


Elvégre a képzett elmeorvosok, szociális munkások is olvassák ezeket, mint szakirodalom.


amit soha nem értettem az a trancsírozós gore. Abból az ember semmit nem tanul, csak hullanak a végtagok, oldalról oldalra.

2014. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lehet, hogy túl későn, de: [link]


Borderline-szociopata főszereplővel.

2018. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!