Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen összefüggés van az...

Milyen összefüggés van az Amerikai Horror Sztori évadai között?

Figyelt kérdés
Olvastam cikkeket, hogy az évadok igenis kapcsolódnak egymáshoz, illetve azt is olvastam, hogy minden évadban utalnak a következő évad témájára, de én csak ritkán véltem felfedezni apró jeleket:/ Le tudnátok írni a jelentősebb összefüggéseket, utalásokat, kérlek?:)

#Amerikai Horror Story #amerikai horror sztori évadok #összefügések #ahs évadok közötti összefüggések
2018. okt. 29. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keveset tudok erről, de azt igen, hogy Pepper az Asylumban és a Freak Showban is szerepel.
2018. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapcsolódnak szorosan egymáshoz, de vannak lazább összefüggések.

Még nem láttam az összes évadot, úgy tudom, a későbbiekben több az összefüggés, de hogy csak egyet mondjak:


Az Asylumban van egy fogyatékos beteg. Két évaddal később a Freak Showban nem pusztán ugyanaz a színésznő játssza Peppert, hanem kiderül, hogy ő az - az évad végén ugyanis bekerül a Briarcliffbe.


A Hotel ugyanúgy LA-ben játszódik, mint az első, házas évad, ezért ott is vannak visszatérő szereplők, pl. az ingatlanügynök...

2018. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami egy eléggé feltűnő utalás, az első évadban Jessica Lange mondta, hogy nála csak fajtatiszták vannak...de azért a korcsok is kapnak helyet.

Ez a negyedik évadra utalás, hiszen akkor a Freakshow-ban nála vannak a korcsok a cirkuszhoz.

2018. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A hoteles 5.évadban a 6.rész úgy kezdődik, hogy Lady Gaga az 1.évadban szereplő Gyilkos házba megy az őrült dokihoz, megszabadulni a magzatától.
2020. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!