Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Dzsungel...

Mi a véleményetek a Dzsungel című filmről?

Figyelt kérdés

Mi az, ami tetszett és mi az, ami nem?


Mint igaz történet elég lebilincselő.


2018. okt. 29. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer nézhető, hogy ne legyen hiányérzet, hogy még nem láttam. De nem birnám újra nézni mert elég vontatott, de egyszer érdemes :)
2018. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az alaphelyzet ami nagyon nem tetszett.

hogy egy ilyen túrát bevállaltak puszira egy sunyi fószerral.

mondjuk akkor még nem volt discovery meg nat geo csatorna,hogy tudják a zöld halálba mennek sétafikálni,így talán érthető a naivitásuk ezügyben.

2018. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiatalok voltak, könnyen megvezethetőek és ha már egyikük beleegyezik, a többi megy utána. Írnám, hogy a valós életben is így történik, de ugye ez megtörtént. Bár a könyvet nem olvastam, így nem tudom, hogy hűen ábrázolja-e a történteket, de nekem nagyon tetszett. Persze, ha nem megtörtént eseten alapulna a film, akkor unalmas lenne, de én más szemmel néztem ìgy.
2018. okt. 31. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:

úgy egészen más igen.

mert van egy sorozat,hogy csupasz túlélők lehet ismered,aminek a lényege,hogy 20 napot kell kibírni meztelenül egy lehetetlen helyen,úgy hogy csak egyetlen választott dolgot vihetsz magaddal.

nah és az amazonas környékébe szinte mindenkinek beletört a bicskája,pedig itt a szereplők képzett túlélők.

eleve nem lehet tüzet gyújtani,vagy csak alig,mert minden vizes.

a bogarak miatt nem lehet aludni csak perceket.

vadászni szinte lehetetlen,mert a sűrű fákon lévő madarak azonnal jelzik a vadász jelenlétét a többi állatnak.

ezért is csoda itt a fószer bár zombivá vált a végére de túlélte.

2018. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!